Přihlášení na 3 denní prožitkový on-line workshop

Tajemství uvolňujících meditativních technik pro Tvé oči

CO TI PROŽITKOVÝ ON-LINE WORKSHOP PŘINESE?

  • Prožiješ zážitky, které budou mít vliv na celkové Tvé zklidnění, uvolnění a zároveň nesmírným způsobem podpoří pohodu ve Tvých očích.
  • V první lekci našeho prožitkového on-line workshopu si uděláme vizualizaci pro naše oční koule, pro jejich krásu, klidný stav a svobodný pocit v očích. Vizualizace je úžasná hojně využívaná technika, která stimuluje mozek k vytváření zdravých návyků v těle, takzvaných "dobrozvyků". Naučíš se tak krásnou techniku, kterou potom můžeš využívat pro jakékoliv místo na Tvém těle.
  • V druhém relaxačním workshopu Ti ukážu vlastně takový pokus, jak si oživíš oblast očí a tváře a jak obrovský vliv na naše vnímání a pocity v očích má skutečnost, zda tuto dotekovou rytmickou techniku využiješ nebo ne.
  • Ve třetí lekci našeho prožitkového on-line workshopu si uvolníš krční páteř, protože krční páteř je klíčová v cirkulaci krve pro naše oči, náš mozek a naši hlavu. Pokud je krční páteř v pořádku potom se problémy v očích ale také v hlavě mohou značně eliminovat. Dostaneš se do stavu uvolnění, uklidnění a mentální pohody.  
  • Naše oči jsou neoddělitelné od celého těla a to je přesně to, co Ti chci ukázat a co si během těchto lekcí prožiješ. 

CO ŘEKLI KONKRÉTNÍ REÁLNÍ LIDÉ, KTEŘÍ ABSOLVOVALI MOJE KURZY?

(Žádné smyšlené osoby, žádná smyšlená slova!!!)

Hanka, 52 let

učitelka v MŠ
Kurz Šance pro oči má přiléhavý název, pro mě to je opravdu šance na to, že můžu vidět mnohem líp, že se můžu sama rozhodnout, jestli si chci zlepšit zrak.

Vláďa, 27 let

Student PhD.
Díky netradičním cvikům, které jsem se zde naučil, se mi podařilo mnohem více uvolnit a udržovat své oči ve zdravějším stavu. K některým cvikům se v náročnějších situacích vracím i po kurzu.

Eva, 51 let

Filharmonie Brno, violoncellistka
Kurz Martiny je pro mě oázou klidu a uvolnění. Rozšířením obzorů v oblasti souvislostí ve fungování našeho těla. Fascinujícím náhledem do propojení mozku a očí, ducha a těla.

Renata, 44 let

Vysokoškolský učitel
Naučila jsem se spoustu úžasných cviků, jak oči uvolnit a vytrénovat oční svaly. Když jsem do kurzu pravidelně chodila, cítila jsem, že brýle nemusím nasadit.

Kamila, 38 let

maminka dvou dětí
Po kurzu to mám tak, že oči mi vůbec nevysychají, brýle jsem už v době kurzu začala odkládat, až jsem se dopracovala k tomu, že je nosím pouze na řízení auta. Nejzajímavější na kurzech bylo asi to, že vlastně to všechno je řízené hlavou a mozek nás hrozně “oblbuje“.

Lucka, 39 let

asistent pedagoga
Kurz od Martiny byl perfektní. Na každou lekci jsem se strašně těšila. Oči si úžasně odpočinuly, naučila jsem se s nimi pracovat (cviky posilující oční svaly i cviky, které oči uvolňují). Již dříve jsem přečetla knihy, které se očním cvikům věnují, ale teprve na kurzu mi ty cviky začaly dávat smysl.

Jana, seniorka v důchodu

dřívější povolání laborantka
Jsem absolvent začátečníků a pokročilých a můžu doporučit všem. Zajímavé, zábavné, poučné, uklidňující a HLAVNĚ, odložila jsem brýle na čtení 2. Nic není zadarmo a musí se cvičit. Mně stačilo 3x týdně 15min. Doporučuji všem.

Kubík a Martina

prvňáček
Kubík měl tehdy přes 8 dioptrií a silný NYSTAGMUS. Dnes po dvou letech cvičení se Kubíkovi zlepšil zrak o 30 procent a nystagmus již nemá. Podle diagnóz Kubík neměl nikdy jezdil na kole. Dnes jezdí 20ti kilometrové trasy, jezdí na lyžích jako každé zdravé dítě.

CO BUDEŠ POTŘEBOVAT?

  • 20 minut času na každý den 
  • prostor a klid pro sebe po dobu těchto dvaceti minut
  • všechna videa jsou předtočená, nebudeš nijak časově vázaná, videa si můžeš shlédnout v jakémkoliv čase, kdy se Ti to bude hodit. 
  • připojení k internetu, videa si můžeš spouštět na PC, tabletu i na mobil

Připoj se do facebookové skupiny NÁVRAT K PŘIROZENÝM ZDROJŮM TĚLA, ŽIVOTA A DUŠE

Pojď si vytvořit nový přístup a nová přesvědčení ke svému tělu a svým očím. Jako zkušená mentorka - mými kurzy a individuálními konzultacemi tisíce účastníků - Ti předám informace k přirozenému způsobu zlepšování Tvého zraku a kondice Tvých očí.

CESTA K PŘIROZENÝM ZDROJŮM JE CESTA K ÚSPĚCHU.

Mgr. Martina Bajerová

Jsem certifikovaná lektorka v metodě Přirozeného zlepšování zraku NATURAL VISION IMPROVEMENT. Jsem také akreditovaná lektorka jógy a v roce 2017 jsem založila nádherný meditační relaxační prostor YOGA & VISION CENTER v Brně, kde se odehrávají všechny mé kurzy a aktivity. Můj klid a zakořenění podporuji jógou, která mě provází přes 15 let a jako instruktorka jógy propojuji klasickou jógu s oční jógou a principy přirozeného zlepšování zraku a také s FACE YOGOU. Všechny tyto oblasti oči, obličej a tělo jsou provázané. 

Znalosti získávám především ze zahraničí, jsem ve spojení s učením předních světových představitelů v oblasti NATURAL VISION IMPROVEMENT (metod přirozeného zlepšování zraku). Zároveň jsem nositelkou mezinárodně uznávaného certifikátu v metodě FACE YOGA METHOD a mohu tuto metodu vyučovat po celém světě. Neustále získávám aktuální podněty a inspirace, které přináší uznávaní světoví body-workers a vision-instructors (instruktoři v práci s tělem a zrakem). 

Od roku 2010 působím aktivně jako mentorka a facilitátorka v metodě ONE BRAIN (kineziologie), hledám cestu pro ženy, děti i muže ven z jejich malých trápení i velkých životních ztrát, tragedií a trumat. Vedu ženské kruhy a jako průvodkyni sebevědomím mě těší radost, se kterou se ženy i děti navrací zpět do života. 

Pořádám workshopy pro firmy a specializované pracovníky. Jsem zvána jako speaker na různé akce a vzdělávací workshopy a semináře. 

Mými všemi kurzy prošlo tisíce účastníků. S lidmi jsem celoročně v živém spojení buď v rámci kurzů nebo individuálních sezení. Pro ty, kteří nemají možnost se se mnou přímo setkat, předávám tyto cenné informace prostřednictvím on-line kurzů. 

Neustále se vzdělávám a společně a pravidelně řešíme s fyzioterapeutkou a dalšími odborníky problematiku těla, očí a vnitřního prožívání. Bytostně si stojím za informacemi, které předávám.

Jsem šťastná a vděčná maminka dvou dětí, dospívajícího syna a neposedné dcerušky. Jsem naplněná spokojená partnerka. S úctou se klaním zákonistem vesmíru, světa a duše. Klaním se hluboké moudrosti těla, která sahá za hranice naší mysli.

nyní jsem připravená podpořit TĚ na cestě k přirozenÉMU ZLEPŠOVÁNÍ ZRAKU.

Přihlášením dáváte svůj souhlas s tím, že zpracuji Vaši e-mailovou adresu za účelem zasílání emailů k tématu webináře a metodám, kurzům a aktualitám přirozeného zlepšování zraku ŠANCE PRO OČI a dalších informací z mé činnosti. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko Odhlásit se v každém zaslaném e-mailu. VŠE JE FAIR PLAY. Tento program je určený zákazníkům www.martinabajerova.cz. Více o mých zásadách zpracování osobních údajů https://martinabajerova.cz/o-mne/ochrana-osobnich-udaju/