Více o FOREVER LYCIUM PLUS®: Studiemi se dokázalo, že po staletí používané čínské ovoce lycium zlepšuje zrak, pleť a zvyšuje energii. 
 

FOREVER LYCIUM PLUS®

Studiemi se dokázalo, že po staletí používané čínské ovoce lycium zlepšuje zrak, pleť a zvyšuje energii. Forever Lycium Plus jako potravinový doplněk představuje zdroj antioxidantů, bioflavonoidů a dalších rostlinných výživných látek.

Lycium, které je v Číne známé jako „jin tonikum“, je bohaté na aminokyseliny (stavební kameny proteinů) a na vitaminy, díky čemu se tradičně využívá pro udržení dobrého zdraví. Sladké dřívko neboli lékořice (Glycyrrhiza glabra) je považovaná za nejrozšířeněji používanou bylinu v čínské medicíně. Sestává z více než 150 chemických sloučenin, které mají mnoho příznivých účinků. Nejčastěji se používá jako doplňková bylina, protože její hlavní funkcí je zvýraznit nejlepší prospěšné účinky jiných rostlin. To z ní dělá společníka pro lycium. Extrakt flavonoidů z lékořice je koncentrovanou formou bioflavonoidů. Vyrábí se postupem, který odstraňuje většinu glycyrhizinu, intenzivně sladké složky lékořice, o které je známé, že má za následek nechtěné vedlejší účinky. Podle moderních výzkumů, bioflavonoidy z lékořice patří mezi nejsilnější dosud objevené antioxidanty.

• silný antioxidant
• výborný zdroj rostlinných živin
• prospěšné pro zrak a pokožku
• účinné tonikum