Více o FOREVER ALOE VERA GEL™ MINI (12KS): Představte si, že rozříznete list aloe a konzumujete aloe gel přímo z rostliny. Náš Forever Aloe Vera Gel™ je tak blízko tomu přírodnímu, jak je to jen možné!
 

FOREVER ALOE VERA GEL™ MINI (12 KS)

+ 99,7% čistý Aloe Vera gel z dužiny listu aloe vera
+ bez konzervačních látek
+ bez cukru
+ mnoho vitaminu C
+ bez lepku
Představte si, že rozříznete list aloe a konzumujete aloe gel přímo z rostliny. Náš Forever Aloe Vera Gel™ je tak blízko tomu přírodnímu, jak je to jen možné!

Aloe vera má přirozené čisticí schopnosti, které pomáhají trávicímu traktu absorbovat do krevního oběhu živiny z potravy, kterou přijímáme, a současně podporují růst přátelských bakterií. Jedinečný polysacharid acemanan a další živiny v aloe pomáhají podporovat imunitní systém. Ve skutečnosti je acemanan jedním z klíčových ukazatelů používaných organizací IASC na indikaci kvality aloe vera. Forever Aloe Vera Gel™ obsahuje téměř dvojnásobek jeho množství požadovaného pro certifikaci!

Forever Aloe Vera Gel™ je zpracováván asepticky, což umožňuje složení receptury bez přidání konzervačních látek, a pyšní se obsahem úžasných 99,7 % čistého aloe vera gelu z vnitřku listu. Forever Aloe Vera Gel™ balený v obalu Tetra Pak ze 100% recyklovatelných materiálů vám zaručuje, že si můžete vychutnat čerstvou chuť nezředěného aloe se všemi jeho účinnými vlastnostmi, přesně jak to příroda chtěla.