herna pro děti 

Sledujte zde prosím aktuální informace, pokud se opatření uvolní bude herna opět otevřena. 

 herna pro děti

Každý pátek v obdobdí od října do března od 9:00 do 12:00 máme pro Vás více jak 40 pomůcek a hraček pro malinké i větší děti na hraní a učení, můžete v nich najít i inspiraci pro domácí hračky. Pro děti od 1,5 roku až neomezeně, vhodné i pro předškolní a mladší školní věk. Nutné je vždy aktivní zapojení rodiče s dítětem. 

Cena 85 Kč za vstup. Můžete tak s dětmi přijít, něco se spolu naučit a pohrát si, jak dlouho chcete, bez nutnosti objednání. Info na 603866263. Zakoupené permanentky budou mít prodlouženou platnost do konce roku 2020!!!
Herna bude opět otevřena od 2.10.2020 vždy v pátek v čase 9:00 až 12:00!!!

Kde nás najdete?

Měříčkova 20
Brno - Řečkovice

REZERVACE A PŘIHLÁŠKY DO PROGRAMŮ:  Kontaktujte prosím napřímo lektorky a lektory, kteří jsou uvedení u programů!!!

Centrum vítá všechny, kteří mají srdce na pravém místě.

Pokud si chcete centrum prohlédnout a uspořádat zde víkendový workshop, kurz, seminář, kontaktujte mne prosím bajerova.martina@centrum.cz, 603 866 263. 
Cena pronájmu 250 Kč/hod pro víkendové dny (sobota, neděle) minimální počet hodin pro rezervaci 5 hodin. 

K dispozici podložky, overbally, velké balóny, podsedáky plněné pohankovými slupkami, rozkládací stoly, židle pro 25 lidí, flipchart.
V zadní části podlahové topení. Kuchyňka, nádobí, rychlovarná konvice.

Projekt HRA A ZÁBAVNÉ UČENÍ S PÍSKEM A DALŠÍMI POMŮCKAMI vznikl za podpory Statutárního města Brna. Díky tomu je YOGA & VIDSION CENTER místo, kde si děti mohou hrát. Díky dotaci mohlo naše centrum zakoupit pro děti pomůcky pro rozvíjení hrubé i jemné motoriky ruky. Pomůcky pro podporu zdravého vývoje a pohybu jako jsou různé prolézačky, skluzavka, balanční pomůcky. Všechny tyto pomůcky slouží dětem v rámci kurzů volnočasových aktivit. Zároveň se naše centrum účastní s těmito pomůckami pro práci s pískem různých akcí města Brna i jiných subjektů, kde jsou tyto pomůcky pro děti nachystány zdarma.  Najdete nás na různých akcích jako jsou Brněnské dny pro zdraví, Den náborů na Kraví Hoře, Dětské dny, apod.  

Prohlédněte si záznam z pořadu Dobré ráno v České televizi - představení metody, ukázky, povídání...

Vysílání v České televizi ...kreslení pravou hemisférou je především o sebevědomí = vědomí sebe....

Sestřih regionální televize z přednášky o kreslení ... skupina má obrovský vliv na náš úspěch

Reportáž o kurzech ŠANCE PRO OČI, povídání a ukázka cvičení v Městské knihovně v Tišnově