Jak by vypadal VÁŠ  ŽIVOT, kdybyste se SAMI  MOHLI ROZHODNOUTže si ZLEPŠÍTE  SVŮJ  ZRAK ?

!!! 70% NAŠÍ POPULACE MÁ PROBLÉMY S OČIMA A SE ZRAKEM !!!
Před 10ti lety počítali odborníci 20 % krátkozrakých, dnes už myopií trpí víc než čtvrtina lidí!!
Podle odborníků se do roku 2050 se tento počet zdvojnásobí!!!  Další desetina Čechů trpí dalekozrakostí!!! Tyto čísla jsou alarmující a bezesporu se týkají i VÁS!!!
Můžete dál každý rok chodit na kontrolu a kupovat další nové drahé brýle. Pokaždé s vyššími dioptriemiNEBO S TÍM ZAČNETE NĚCO DĚLAT,  protože t
ohle je Vaše volba.  Tohle je Vaše tělo.  Tohle jsou Vaše oči. Můžete tyto problémy zastavit nebo dokonce i zlepšovat.

ukážu vám, jak se znovu radovat při pohledu na svět.
mám pro vás připravené řešení:

ŠANCE PRO OČI

on-line kurz


Cesta přirozeného zlepšování zraku a kondice očí

Za prudkým nárůstem očních problémů stojí podle odborníků život plný stresu a nutnosti práce u monitorů, oči jsou těžce namáhané při umělém osvětlení. Chybí jim sluneční svit i přirozená tma z přírody. Při dívání se lidé nevyužívají dostatečný rozsah okohybných svalů. Velmi málo zapojují periferní vidění. A právě periferní vidění přináší úlevu od centrální fixace - schopnosti oka vidět ostře do blízka i do dálky. Nezapojují správně obě oči ve spolupráci. Očím chybí cílený vědomý odpočinek a relaxace.

Celkem 43 VIDEÍ v délce 435 MINUT !!!
Podívejte se, co všechno Vás v lekcích naučím.

VSTUP DO ON-LINE KURZU PRO PŘIHLÁŠENÉ 

Týdně mé kurzy navštěvuje přes 80 lidí a mé pětiměsíční kurzy již absolvovaly stovky účastníků. Podívejte se, co o mně a o kurzech lidé napsali....

Na brýlích jsem byla úplně závislá, ráno jsem si je nasadila, celý den jsem je měla, večer sundala. A druhý den nanovo. Bez nich jsem se nedokázala pohybovat ani po vlastním domě. Měla jsem problémy se suchýma očima, pálily mě. Vadil mi vítr a i za brýlema mě slzely oči. Po kurzu mi oči mi vůbec nevysychají, brýle jsem už v době kurzu začala odkládat. Nyní je nosím pouze na řízení auta. Nejzajímavější na kurzech bylo asi to, že vlastně to všechno je řízené hlavou a mozek nás hrozně “oblbuje“. Naučili jsme se spoustu fíglů, kterými jsem pak bavila doma celou rodinu.
Kamila Valouškovámaminka dvou dětí
Martino, chtěl jsem Vám sdělit, že jsem moc rád za váš kurz, který mi na oči opravdu pomohl. O očních cvicích jsem slyšel už tak před 20 lety, ale nikdy jsem neměl důvěru je ani zkusit. Co je teď podstatné, že se mi zrak zlepšil na dálku (brýle mám na blízko). Ještě v lednu jsem pravým okem viděl hůř než levým a to jak na blízko, tak na dálku. Teď vidím pravým okem na dálku lépe než levým. Přitom i to levé se zlepšilo. Co se týká vidění na blízko, tam to hodně záleží na denní době. Nejlépe vidím mezi 15-17 hodinou odpoledne.
David Steiner, 43 letprogramátor
S Kubíkovou diagnózou jsme za Martinou přišli před dvěma roky. Kubík měl tehdy přes 8 dioptrií a silný NYSTAGMUS. Dnes po dvou letech cvičení se Kubíkovi zlepšil zrak o 30 procent a nystagmus již nemá. Podle diagnóz Kubík neměl nikdy jezdil na kole. Dnes jezdí 20ti kilometrové trasy, jezdí na lyžích jako každé zdravé dítě. Odvedli jsme všichni hodně práce, celostní přístup Martiny vedl k tomu, že Kubík si srovnal držení těla, celkově zesílil. Máme za sebou kus práce, která stála za to. Dále pokračujeme na zlepšování :)
Kubík, 6 let čerstvý prvňáček
Kurz šance pro oči má přiléhavý název, pro mě to je opravdu šance na to, že můžu vidět mnohem líp, že se můžu sama rozhodnout, jestli si chci zlepšit zrak. Dostali jsme během kurzu mnoho možností, cvičení, které vedou k opravdovému zlepšení zraku. Lektorce Martině děkuji za skvělé vedení lekcí a taky za to, že mi pomohla změnit pohled nejen na témata týkající se zraku a vidění. Řekla bych, že mi to pomohlo rozšířit svoji mysl celkově, nejen co se týká zraku. Teď už vím, že si můžu sama pomoct a taky vím jak !!! Moc děkuji :-)
Hanka Uřídilová, 52 letučitelka v MŠ

"I mně samotné byly v 35 letech doporučeny brýle, měla jsem sklivcové zákalky a trpěla migrénami. Dnes po dalších 7 letech brýle nepotřebuji, sklivcové zákalky jsem zredukovala na minimum a migrény se téměř neobjevují. " Martina Bajerová

Moje práce a předávání zkušeností lidem, je vždy komplexní. Jsem přesvědčena, že nelze odtrhnout oči od zbytku těla, psychiky, stresových faktorů
a dalšího.

Proto se se mnou vydáváte na cestu celostní. Budete objevovat možnosti Vašeho zraku i Vašeho mozku, neboť 80% vidění má na starost právě mozek. Pochopíte, jak celé naše tělo, jeho držení, stabilita má vliv na naše smysly. V rámci tohoto on-line kurzu dostanete informace, které jsou výsledkem mých dlouholetých znalostí, zkušeností a každodenní práce s lidmi.

Protože si stojím za kvalitou svých informací, nic se mnou neriskujete. Pokud budete mít pocit, že vás kurz a informace v kurzu neobohatily, vrátím vám do 14 dní od zakoupení on-line kurzu zpět peníze, aniž bych Vám položila jedinou otázku.

Vždy je pro mě nejdůležitější, aby si mé programy mohl dovolit každý, kdo pocítí touhu a přání je absolvovat. Mám radost, že je díky tomu může mít každý, kdo chce získat znalosti, zkušenosti a nové přístupy.

POUZE 1290 Kč. 
Je to cena, kterou bychom zaplatili za jednu návštěvu kadeřníka nebo za svetřík. Barva z vlasů se po týdnech vymyje a svetřík se časem "onosí". Informace a dovednosti, které se naučíte Vás budou provázet celý život. Investice, kterou směřujeme k sobě a k našemu tělu, mají nevyčíslitelnou hodnotu.

Tento kurz Vám zůstane na dobu 12 měsíců, cena na měsíc je tedy 107,5 Kč.

Studenti 10% sleva z ceny kód: STUDENT
Senioři 60let a více 10% sleva z ceny kód: SENIOR

Celá podstata kurzů je založena na principech celostní oční jógy a přirozeného zlepšování zraku, na filozofii a praxi jógy a poznatcích z metody ONE BRAIN. 

Spolupracuji s odborníky v oblasti fyzioterapie a medicíny. Kurzy nenahrazují léčebný proces. Jsem lektorka a instruktorka celostní oční jógy,cvičení a přístupů. Nejsem lékařka. Jedná se o edukaci, v rámci níž klient dostává informace, ukázky cvičení a množství inspirace.

Jsem šťastná, že lidem mohu nabídnout další varianty než jsou pouze brýle, oční kapky nebo informace, které od svých klientů často slýchávám, že se zrak věkem bude už jen zhoršovat. VŠECHNY OČI - zdravé, unavené, dobře nebo špatně vidoucí, bolavé - potřebují každodenní péči. Tato péče vždy spočívá ve čtyřech krocích: UVOLNĚNÍ, PROTAŽENÍ, POSÍLENÍ, RELAXACE. V rámci kurzů získáte informace, návody a tipy, jak o oči pečovat. Poznáte a naučíte se množství technik, které vaše oči pomohou uklidnit a podpořit.

Kurz Martiny je pro mě oázou klidu a uvolnění. Rozšířením obzorů v oblasti souvislostí ve fungování našeho těla. Fascinujícím náhledem do propojení mozku a očí, ducha a těla. Tento kurz není zdaleka jen o očích.... Doporučuji všem, kteří mají zájem starat se a pečovat o své tělo, o své tělesné i duševní zdraví. Martina má vzácný dar s humorem předávat bohaté zkušenosti nabyté léty praxe v oboru.
Eva, 51 letFilharmonie Brno, violoncellistka
Téměř permanentně jsem nosila kontaktní čočky, byla jsem na nich závislá. Naučila jsem se je odkládat, moje oči začaly být méně unavenější. Z netrpělivosti jsem podstoupila operaci výměny čoček, která nebyla zcela úspěšná. Od té doby na kurzech krok po kroku navracím oči do kondice. Po lekcích vždy odcházím zklidněná, odpočinutá. Martina nás učí, jak pracovat se stresem v těle, díky meditacím začínám opět věřit, že i přes zákrok, který jsem absolvovala, bude mé tělo a mé oči zase fungovat tak, jak mají.
Marcela Willmannová, 45 letpronajímatelka nemovitostí
Ve stresu a nesoustředěnosti mi šilhalo jedno oko. Dnes po kurzech cítím a vnímám svoje oči, umím kontrolovat, když oko začne ujíždět a ihned vědomě oko srovnám. Tato věc mi samozřejmě vadila i jako ženě, která chce být krásná v každé situaci. Hrozil mi glaukom a uvolňovacími cviky jsem snížila nitrooční tlak, HURÁÁÁ. Objevila jsem na kurzech, že mám zkříženou lateralitu a naučila jsem se lépe pracovat se zapojování levé a pravé hemisféry. Tím jsem si srovnala nerovnoměrné zatížení těla v práci a přestaly mě bolet záda.
Pavlína Bunová, 36 letmajitelka kadeřnického salonu
Mnoho lidí si u nás stěžovalo, že špatně vidí, že mají unavené oči a další jiné problémy, tak mě napadlo, že bychom si u nás vlastně mohli uspořádat kurz tréningu očí, který by těmto lidem mohl napomoct. A protože znám Martinu i z jiných kurzů, které jsme spolu pořádaly, tak když jsem se dozvěděla, že dělá taky ŠANCI PRO OČI, tak to pro mě byla obrvská výzva se do toho pustit. Sama pracuji hodně s počítačem, hodně čtu, ráda šiju takže oči potřebuji děnně. Začal se mi zhoršovat zrak na blízko, měla jsem hodně unavené oči a ten kurz mi v tom moc pomohl.
Dagmar Kopřivová, 50 letvedoucí v Městské knihovně Tišnov

VĚDĚLI  JSTE,  ŽE ....

Pokud jsou svaly kolem oka ztuhlé a zkrácené, tlačí na měkkou oční kouli a ta se následkem tlaku deformuje. Tím mohou vznikat různé formy astigmatismu, ale také špatné vidění do blízka.

PRO VAŠI PŘEDSTAVU: POKUD OČNÍ SVALY STLAČÍ OČNÍ KOULI O 1 JEDINÝ MILIMETR NÁSLEDKEM TOHO MŮŽOU BÝT AŽ 3 DIOPTRIE !!!

William Horatio Bates byl americký lékař, který se věnoval oftalmologii a vyvinul tzv. Batesovu metodu pro lepší zrak. Metoda byla založena na jeho teorii, že oko se nezaměřuje změnou síly čočky, ale spíše prodloužením oční bulvy pomocí extraokulárních šikmých svalů; tento model odporoval tradiční oftalmologii a optometrii tehdy a nyní.
Bates byl první lékař, jenž tak jednoznačným a rozhodným způsobem hlásal tézi, že ostrost zraku každého člověka není stálá. Jemu také vděčíme za objev, že lepší vidění jde ruku v ruce s odstraňováním napětí (napětí v očích a psychického napětí) a pocitem lehčího, příjemnějšího dívání. Pracoval s tisíci lidmi a dokázal, že zlepšení zraku je možné.

ON-LINE KURZ MŮŽETE I DAROVAT SOBĚ NEBO SVÝM BLÍZKÝM, SPOLEČNĚ PŘI ZAPLACENÍ VÁM S DOKLADEM POSÍLÁM I ODKAZ, NA KTERÉM SI MŮŽETE TUTO DÁRKOVOU KARTU STÁHNOUT.

Podívejte se na reportáž, kterou jsme točili do televize s účastníky kurzu. Kurz ŠANCE PRO OČI si pro své klienty objednala Městská knihovna v Tišnově.  

S lidmi v létě chodíme ven, pořádám workshopy, týdenní pobyty u moře. I Vy můžete praktikovat svá cvičení venku. Důležitá je správná technika!

HYUNDAI. Přímo v Nošovicích v centru zdraví společnosti HYUNDAI jsme si se  zaměstnanci firmy ukázali, jak ulevit v průběhu provozu a směny očím.

!!! A  TO STÁLE NEKONČÍ !!!
Protože mým přáním je, aby si lidé uvědomili důležitost péče , zájmu a pozornosti o naše oči,
rozhodla jsem se, že jako BONUS K TOMUTO KURZU DOSTANETE ZDARMA ZÁROVEŇ I PŘÍSTUP DO ON-LINE KURZU:

52 CVIČEBNÍCH SESTAV PRO OČI
NA CELÝ ROK V HODNOTĚ 5123 KČ
PRO VÁS ZDARMA!!!

podívejte se, co všechno na vás v rámci 52 cvičebních lekcí čeká!
Každý týden se vám otevře jedna nová lekce pro následující týden.

CENA ON-LINE ZÁKLADNÍHO KURZU ŠANCE PRO OČI :   1.290 Kč
CENA 52 CVIČEBNÍCH LEKCÍ NA CELÝ ROK ŠANCE PRO OČI:    5.123 Kč

 CELKEM  6413 Kč 
PRO VÁS POUZE ZA CENU základního on-line kurzu:  1290 Kč