Jak by vypadal VÁŠ  ŽIVOT, kdybyste se SAMI  MOHLI ROZHODNOUTže si ZLEPŠÍTE  SVŮJ  ZRAK ?

!!! 70% NAŠÍ POPULACE MÁ PROBLÉMY S OČIMA A SE ZRAKEM !!!
Před 10ti lety počítali odborníci 20 % krátkozrakých, dnes už myopií trpí víc než čtvrtina lidí!!
Podle odborníků se do roku 2050 se tento počet zdvojnásobí!!!  Další desetina Čechů trpí dalekozrakostí!!! Tyto čísla jsou alarmující a bezesporu se týkají i VÁS!!!
Můžete dál každý rok chodit na kontrolu a kupovat další nové drahé brýle. Pokaždé s vyššími dioptriemiNEBO S TÍM ZAČNETE NĚCO DĚLAT,  protože t
ohle je Vaše volba.  Tohle je Vaše tělo.  Tohle jsou Vaše oči. Můžete tyto problémy zastavit nebo dokonce i zlepšovat.

ukážu vám, jak se znovu radovat při pohledu na svět.
mám pro vás připravené řešení:

ŠANCE PRO OČI

on-line kurz


oční jóga a metody přirozeného zlepšování zraku

Za prudkým nárůstem očních problémů stojí podle odborníků život plný stresu a nutnosti práce u monitorů, oči jsou těžce namáhané při umělém osvětlení. Chybí jim sluneční svit i přirozená tma z přírody. Při dívání se lidé nevyužívají dostatečný rozsah okohybných svalů. Velmi málo zapojují periferní vidění. A právě periferní vidění přináší úlevu od centrální fixace - schopnosti oka vidět ostře do blízka i do dálky. Nezapojují správně obě oči ve spolupráci. Očím chybí cílený vědomý odpočinek a relaxace.

Celkem 43 VIDEÍ v délce 380 MINUT !!!
Podívejte se, co všechno Vás v lekcích naučím.

Týdně mé kurzy navštěvuje přes 80 lidí a mé pětiměsíční kurzy již absolvovaly stovky účastníků. Podívejte se, co o mně a o kurzech lidé napsali....
ŽÁDNÉ SMYŠLENÉ OSOBY!
REÁLNÍ LIDÉ, REÁLNÉ PŘÍBĚHY!!!

Na brýlích jsem byla úplně závislá, ráno jsem si je nasadila, celý den jsem je měla, večer sundala. A druhý den nanovo. Bez nich jsem se nedokázala pohybovat ani po vlastním domě. Měla jsem problémy se suchýma očima, pálily mě. Vadil mi vítr a i za brýlema mě slzely oči. Po kurzu mi oči mi vůbec nevysychají, brýle jsem už v době kurzu začala odkládat. Nyní je nosím pouze na řízení auta. Nejzajímavější na kurzech bylo asi to, že vlastně to všechno je řízené hlavou a mozek nás hrozně “oblbuje“. Naučili jsme se spoustu fíglů, kterými jsem pak bavila doma celou rodinu.
Kamilamaminka dvou dětí
Martino, chtěl jsem Vám sdělit, že jsem moc rád za váš kurz, který mi na oči opravdu pomohl. O očních cvicích jsem slyšel už tak před 20 lety, ale nikdy jsem neměl důvěru je ani zkusit. Co je teď podstatné, že se mi zrak zlepšil na dálku (brýle mám na blízko). Ještě v lednu jsem pravým okem viděl hůř než levým a to jak na blízko, tak na dálku. Teď vidím pravým okem na dálku lépe než levým. Přitom i to levé se zlepšilo. Co se týká vidění na blízko, tam to hodně záleží na denní době. Nejlépe vidím mezi 15-17 hodinou odpoledne.
David, 43 letprogramátor
S Kubíkovou diagnózou jsme za Martinou přišli před dvěma roky. Kubík měl tehdy přes 8 dioptrií a silný NYSTAGMUS. Dnes po dvou letech cvičení se Kubíkovi zlepšil zrak o 30 procent a nystagmus již nemá. Podle diagnóz Kubík neměl nikdy jezdil na kole. Dnes jezdí 20ti kilometrové trasy, jezdí na lyžích jako každé zdravé dítě. Odvedli jsme všichni hodně práce, celostní přístup Martiny vedl k tomu, že Kubík si srovnal držení těla, celkově zesílil. Máme za sebou kus práce, která stála za to. Dále pokračujeme na zlepšování 🙂
Kubík, 6 let čerstvý prvňáček
Kurz šance pro oči má přiléhavý název, pro mě to je opravdu šance na to, že můžu vidět mnohem líp, že se můžu sama rozhodnout, jestli si chci zlepšit zrak. Dostali jsme během kurzu mnoho možností, cvičení, které vedou k opravdovému zlepšení zraku. Lektorce Martině děkuji za skvělé vedení lekcí a taky za to, že mi pomohla změnit pohled nejen na témata týkající se zraku a vidění. Řekla bych, že mi to pomohlo rozšířit svoji mysl celkově, nejen co se týká zraku. Teď už vím, že si můžu sama pomoct a taky vím jak !!! Moc děkuji 🙂
Hanka, 52 letučitelka v MŠ

"I mně samotné byly v 35 letech doporučeny brýle, měla jsem sklivcové zákalky a trpěla migrénami. Dnes po dalších 7 letech brýle nepotřebuji, sklivcové zákalky jsem zredukovala na minimum a migrény se téměř neobjevují. " Martina Bajerová

Moje práce a předávání zkušeností lidem, je vždy komplexní. Jsem přesvědčena, že nelze odtrhnout oči od zbytku těla, psychiky, stresových faktorů
a dalšího.

Proto se se mnou vydáváte na cestu celostní. Budete objevovat možnosti Vašeho zraku i Vašeho mozku, neboť 80% vidění má na starost právě mozek. Pochopíte, jak celé naše tělo, jeho držení, stabilita má vliv na naše smysly. V rámci tohoto on-line kurzu dostanete informace, které jsou výsledkem mých dlouholetých znalostí, zkušeností a každodenní práce s lidmi.

Protože si stojím za kvalitou svých informací, nic se mnou neriskujete. Pokud budete mít pocit, že vás kurz a informace v kurzu neobohatily, vrátím vám do 14 dní od zakoupení on-line kurzu zpět peníze, aniž bych Vám položila jedinou otázku.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Celá podstata kurzů je založena na principech celostní oční jógy a přirozeného zlepšování zraku, na filozofii a praxi jógy a poznatcích z metody ONE BRAIN. 

Spolupracuji s odborníky v oblasti fyzioterapie a medicíny. Kurzy nenahrazují léčebný proces. Jsem lektorka a instruktorka celostní oční jógy,cvičení a přístupů. Nejsem lékařka. Jedná se o edukaci, v rámci níž klient dostává informace, ukázky cvičení a množství inspirace.

Jsem šťastná, že lidem mohu nabídnout další varianty než jsou pouze brýle, oční kapky nebo informace, které od svých klientů často slýchávám, že se zrak věkem bude už jen zhoršovat. VŠECHNY OČI - zdravé, unavené, dobře nebo špatně vidoucí, bolavé - potřebují každodenní péči. Tato péče vždy spočívá ve čtyřech krocích: UVOLNĚNÍ, PROTAŽENÍ, POSÍLENÍ, RELAXACE. V rámci kurzů získáte informace, návody a tipy, jak o oči pečovat. Poznáte a naučíte se množství technik, které vaše oči pomohou uklidnit a podpořit.

Kurz Martiny je pro mě oázou klidu a uvolnění. Rozšířením obzorů v oblasti souvislostí ve fungování našeho těla. Fascinujícím náhledem do propojení mozku a očí, ducha a těla. Tento kurz není zdaleka jen o očích.... Doporučuji všem, kteří mají zájem starat se a pečovat o své tělo, o své tělesné i duševní zdraví. Martina má vzácný dar s humorem předávat bohaté zkušenosti nabyté léty praxe v oboru.
Eva, 51 letFilharmonie Brno, violoncellistka
Téměř permanentně jsem nosila kontaktní čočky, byla jsem na nich závislá. Naučila jsem se je odkládat, moje oči začaly být méně unavenější. Z netrpělivosti jsem podstoupila operaci výměny čoček, která nebyla zcela úspěšná. Od té doby na kurzech krok po kroku navracím oči do kondice. Po lekcích vždy odcházím zklidněná, odpočinutá. Martina nás učí, jak pracovat se stresem v těle, díky meditacím začínám opět věřit, že i přes zákrok, který jsem absolvovala, bude mé tělo a mé oči zase fungovat tak, jak mají.
Marcela Willmannová, 45 letpronajímatelka nemovitostí
Ve stresu a nesoustředěnosti mi šilhalo jedno oko. Dnes po kurzech cítím a vnímám svoje oči, umím kontrolovat, když oko začne ujíždět a ihned vědomě oko srovnám. Tato věc mi samozřejmě vadila i jako ženě, která chce být krásná v každé situaci. Hrozil mi glaukom a uvolňovacími cviky jsem snížila nitrooční tlak, HURÁÁÁ. Objevila jsem na kurzech, že mám zkříženou lateralitu a naučila jsem se lépe pracovat se zapojování levé a pravé hemisféry. Tím jsem si srovnala nerovnoměrné zatížení těla v práci a přestaly mě bolet záda.
Pavlína Bunová, 36 letmajitelka kadeřnického salonu
Mnoho lidí si u nás stěžovalo, že špatně vidí, že mají unavené oči a další jiné problémy, tak mě napadlo, že bychom si u nás vlastně mohli uspořádat kurz tréningu očí, který by těmto lidem mohl napomoct. A protože znám Martinu i z jiných kurzů, které jsme spolu pořádaly, tak když jsem se dozvěděla, že dělá taky ŠANCI PRO OČI, tak to pro mě byla obrvská výzva se do toho pustit. Sama pracuji hodně s počítačem, hodně čtu, ráda šiju takže oči potřebuji děnně. Začal se mi zhoršovat zrak na blízko, měla jsem hodně unavené oči a ten kurz mi v tom moc pomohl.
Dagmar Kopřivová, 50 letvedoucí v Městské knihovně Tišnov

♥ Naučím Tě techniky, které přivedou klid a pohodu do Tvých očí.
♥ Objevovíš kouzlo vizualizace přes vizuální centrum v mozku.
♥ Uvolníš se a konečně si odpočineš.

Co všechno budete ke kurzu potřebovat?
Časté otázky/ FAQ 

 • Připojení k internetu, videa si můžete spouštět na PC, tabletu i na mobilu.
 • Kurz máte na dobu jednoho celého roku.
 • Nepotřebujete mít žádný vyhrazený čas. Všechna videa jsou předtočená, nebudete nijak časově vázaní, videa si můžete shlédnout v jakémkoliv čase, kdy se vám to bude hodit. Každá lekce má různou délku, některá videa jsou pětiminutová některá 15 minutová. Cvičební sestavy trvají cca 40 minut.
 • Pomůcky si hravě obstaráte i z domácích zdrojů, nic složitého.
 • Kurz se hodí úplně pro každého, stejně tak jako se pohyb celého těla hodí pro každého. Naše oči potřebují relaxaci, protahování okohybných svalů, potřebujeme pracovat na motilitě (neboli pohyblivosti a rozsahu našich okohybných svalů, aby se tyto svaly nezkracovaly), atd. Při běžných omezeních jako krátkozrakost, dalekozrakost, presbyopie, astigmatismus, atd. by mělo být toto cvičení naprosto samozřejmou záležitostí. Pokud si nejste jisti, nebo máte složitější problémy v očích poraďte se o vhodnosti se svým očním lékařem.
 • Oční jóga je úžasná praxe i jako prevence.
 • Oční jóga a cvičení metod přirozeného zlepšování zraku je skvělé i pro děti, obzvláště, když tráví mnoho času u PC a televize. Navíc to děti moc baví. :), což potvrzuje i Zdeňka, učitelka v Montessori: 
Ráda bych poděkovala paní Martině Bajerové za úžasné vedení kurzu Šance pro oči, který jsem absolvovala v jejím krásném centru. Ke kurzu jsem přišla cestičkou přes jednu maminku se synkem, kteří na cvičení paní Bajerové chodili již v pokračovacím kurzu a moc si ho chválili. Koupila jsem si knihu Šance pro oči od Meira Schneidera a začetla se do jeho příběhu. Vypadalo to velmi zajímavě. Tak jsem se tedy přihlásila na kurz pro začátečníky. Od první lekce až po poslední jsem si cvičení (a vůbec přítomnost v centru) moc užívala. A musím se přiznat, že jsem nebyla ten poctivec, který by cvičil každý den, ale i tato intenzivní hodina a půl jednou týdně způsobila, že se mi zrak ustálil a pomalu se zlepšoval. Jak by to tedy vypadalo, kdybych cvičila každý den! Paní Martina natočila kurz, který je možné si zakoupit a cvičit podle něj doma. Využila jsem ho jako dárek pro mé blízké, protože vím, že je to velice dobrá investice. A nutno říct, že obdarovaní cvičí poctivěji než já . S cviky paní Martiny jsem měla velký úspěch i u dětí ve škole, kde učím. Zkoušeli jsme například cvičení s míčkem, ukazovala jsem jim, jak mohou své oči zrelaxovat (což se jim teď může hodit), trénovali jsme motilitu očí a zkoušeli, jak oči spolupracují. Děti to moc bavilo. Zkoušeli se také dívat přes moje děrované brýle. Mimo jiné s nimi také četla moje 102 letá babička . Pokud chcete pomoci svým očím přirozenou cestou, kurzy paní Bajerové vřele doporučuji. Zdeňka
Zdeňka, 54 letučitelka v Montessori

VĚDĚLI  JSTE,  ŽE ....

Pokud jsou svaly kolem oka ztuhlé a zkrácené, tlačí na měkkou oční kouli a ta se následkem tlaku deformuje. Tím mohou vznikat různé formy astigmatismu, ale také špatné vidění do blízka.

PRO VAŠI PŘEDSTAVU: POKUD OČNÍ SVALY STLAČÍ OČNÍ KOULI O 1 JEDINÝ MILIMETR NÁSLEDKEM TOHO MŮŽOU BÝT AŽ 3 DIOPTRIE !!!

Kdo Tě po Tvé cestě povede ...

Martina Bajerová

Jóga mě přivedla k mojí duši. Od doby, kdy mě provází, vnímám, kdo opravdu jsem.

Jako akreditovaná lektorka jógy propojuji ve svých kurzech všechny své znalosti, zkušenosti, myšlenky a emoční vzorce. Dnes již rozumím a klaním se neuvěřitelně důmyslnému propojení našeho těla, mysli a emocí. Jsem certifiková facilitátorka a mentorka v metodě ONE BRAIN - kineziologie (od roku 2010) a v rámci individuálních konzultací pomáhám hledat řešení v různých životních situacích.

Vidím svět i každou živou bytost jako dar, proto propojuji oční jógu s metodami přirozeného zlepšování zraku NATURAL VISION IMPROVEMENT. Inspiraci a toto vzácné učení získávám především u zahračních VISION - EDUCATORS. 

V roce 2017 jsem založila nádherný prostor v Brně Řečkovicích YOGA&VISION CENTER.

Jsem zvána na různé workshopy a kongresy jako speaker a několikrát jsem vystupovala v televizi.

Mými kurzy ať již živými nebo on-line prošlo více než 2500 lidí. 

Moc rád pracuji s dětmi především s teenagery, miluji tento divoký věk a těší mě, že jim pomáhám v jejich dospívání nacházet odpovědi.

Miluji svoje děti. Jsem spokojená v partnerství s úžasným mužem. S úctou se klaním zákonistem, jimiž jsme součástí. Učím se od mých koní, jak žít nohama na Zemi a držet si vědomí sebe = seběvědomí. Ráda tvořím vše, co podporuje lásku v srdci - meditace, básničky pro děti, obrázky a obrazy různými technikami.

 

CO VŠECHNO ZÍSKÁTE?

 • 43 videí v délce 380 minut
 • důležité základní ověřené cviky plynoucí z praxe metod přirozeného zlepšování zraku a oční jógy
 • srozumitelné a výstižné vysvětlení cviků přehledně na jednom místě
 • videa, která vás nezahltí, v délce 5 - 15 minut vše v souladu s Vašimi časovými možnostmi 
 • 4 energizující originální mandaly
 • moji podporu, odpovědi na vaše otázky přímo uvnitř členské sekce
 • inspiraci, příspěvky, rady tipy a sdílení od mně a ostatních ve facebookové skupině
 • roční členství - celý on-line kurz vám zůstane na dobu jednoho celého roku
 • každý rok máš možnost prodloužit si své členství pouze za 321 Kč/rok (tato cena zahrnuje poplatky za administrativu a správu aplikací, nic jiného)

TO VŠE V HODNOTĚ

1.890 Kč

 A TO JEŠTĚ NENÍ VŠE!!!

Energizující originální mandaly DÁREK v hodnotě 2.400 Kč dostáváš ode mně ZDARMA.

V tomto balíčku jako
BONUS dostáváš ZDARMA
i čtyři originální a  unikátní energizující mandaly. Mandaly, které nikde nenajdeš! Ručně kreslené mandaly s úžasnou energií pouze pro mě na mé přání stvořila výtvarnice a umělkyně Lenka Mandalka Konvičná. A já je pošlu k Tobě. Můžeš si je vytisknout, vzít si pastelky a skrze mandaly a jejich energii živlů harmonizovat své vnitřní já

OHEŇ ♥ VODA ♥ ZEMĚ ♥ VZDUCH

Připoj se do facebookové skupiny k tématu  NÁVRAT K PŘIROZENÝM ZDROJŮM TĚLA, ŽIVOTA A DUŠE. Zde můžeš sdílet své zkušenosti a prožitky, objevy, nápady a posuny a můžeš odsud také čerpat inspiraci ode mně a od dalších úžasných žen i mužů. Pokud nebudeš chtít být v této FB skupině nebo zde chceš být pouze pasivně, i to je v pořádku. Účast v této FB skupině není nutností pro absolvování on-line základního kurzu, protože videa a lekce se spouští přímo na webu a nesouvisí s Facebookem. 

Kde jsou "kořeny" přirozeného zlepšování zraku?

Oční lékař Dr. William Horatio Bates pracoval s tisíci lidmi. Jeho teze je založena na tom, že ostrost lidského zraku není stálá a oko se zaměřuje především prodloužením oční koule díky okohybným šikmým svalům a nikoliv změnou síly čočky. Jeho převratná průkopnická metoda odporovala tradiční oftalmologii a optometrii v jeho době i v současnosti.
Batesova metoda pro lepší zrak také zásadně vyzdvihuje fakt, že napětí, stres a psychické rozpoložení člověka souvisí s kvalitou zhoršeného vidění a kondice očí.
Přístup Dr. Wiliama Batesa a jeho metod je základnou pro všechny světoznámé uznávané současné instruktory pracující v oblasti přirozeného zlepšování zraku.

William Horatio Bates byl první oční lékař,
který dokázal,
že zlepšení zraku je možné.

Celodenní workshop pro odborné pracovníky Pedagogicko-psychologické poradny v Brně s tématy oční jógy a metod přirozeného zlepšování zraku.

HYUNDAI. Přímo v Nošovicích v centru zdraví společnosti HYUNDAI jsme si se  zaměstnanci firmy ukázali, jak ulevit v průběhu provozu a směny očím.

Podívejte se na reportáž, kterou jsme točili do televize s účastníky kurzu. Kurz ŠANCE PRO OČI si pro své klienty objednala Městská knihovna v Tišnově.  

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video