šance pro oči

ZÁKLADNÍ ON-LINE KURZ


na bázi metodiky očního lékaře wilLiama H. batese 

V 35 letech mi byly doporučeny brýle, měla jsem sklivcové zákalky a trpěla migrénami. Dnes po dalších 7 letech brýle nepotřebuji, sklivcové zákalky jsem zredukovala na minimum a migrény se téměř neobjevují. Věřím, že naše tělo a naše oči, jsou v našich rukách.    M.B. 

Celkem 40 VIDEÍ v délce 340 MINUT !!!

Podívejte se, co všechno Vás v kurzu čeká! A že toho tedy je!!! :)

VSTUP DO ON-LINE KURZU PRO PŘIHLÁŠENÉ 

Moje práce a předávání zkušeností lidem, je vždy komplexní. Jsem přesvědčena, že nelze odtrhnout oči od zbytku těla, psychiky, stresových faktorů
a dalšího.

Proto se se mnou vydáváte na cestu celostní. Budete objevovat možnosti Vašeho zraku i Vašeho mozku, neboť 80% vidění má na starost právě mozek. Pochopíte, jak celé naše tělo, jeho držení, stabilita má vliv na naše smysly. V rámci tohoto on-line kurzu dostanete informace, které jsou výsledkem mých dlouholetých znalostí, zkušeností a každodenní práce s lidmi a jejich tělem.

Protože si stojím za kvalitou svých informací, nic se mnou neriskujete. Pokud budete mít pocit, že vás kurz a informace v kurzu neobohatily, vrátím vám do 14 dní od zakoupení on-line kurzu zpět peníze.

Vždy je pro mě nejdůležitější, aby si mé programy mohl dovolit každý, kdo pocítí touhu a přání je absolvovat. Mám radost, že je díky tomu může mít každý, kdo chce získat znalosti, zkušenosti a nové přístupy.

POUZE 1290 Kč. 
Je to cena, kterou bychom zaplatili za jednu návštěvu kadeřníka nebo za svetřík. Barva z vlasů se po týdnech vymyje a svetřík se časem "onosí". Informace a dovednosti, které se naučíte Vás budou provázet celý život. Investice, kterou směřujeme k sobě a k našemu tělu, mají nevyčíslitelnou hodnotu.

Avšak mám radost, když udělám radost. Najděte si pro vás slevu: 

Studenti 30% sleva z ceny kód: STUDENT30
Senioři 60let a více 30% sleva z ceny kód: SENIOR30
Maminky na mateřské dovolené 30% sleva z ceny kód: MATERSKA30
Učitelé a lektoři 30% sleva z ceny kód: UCITELE30
Silně namáhané oči v práci (za počítačem, ochranné brýle po celou dobu směny atd.) 20% sleva z ceny kód: NAMAHANEOCI20
Lidé, kteří provozují aktivně sport 20% sleva z ceny kód:  AKTIVNISPORT20
Absolventi jakéhokoliv mého kurzu 50% sleva z ceny kód: vzhledem k tomu, že tohoto kódu využívali i lidé, kteří se žádného mého kurzu neúčastnili, sdělím osobně, prosím abyste nepřišli o svoji slevu, kontaktujte mě na 603866263, nebo na emailu bajerova.martina@centrum.cz, děkuji za pochopení :)

 

Nejedná se o léčebný proces, ale o edukaci. Spolupracuji s odborníky v oblasti medicíny a fyzioterapie. Nejsem lékařka, jsem certifikovaná lektorka a instruktorka očních cvičení a přístupů. 

Jsem šťastná, že lidem mohu nabídnout další varianty než jsou pouze brýle, oční kapky nebo informace, které od svých klientů často slýchávám, že se zrak věkem bude už jen zhoršovat. VŠECHNY OČI - zdravé, unavené, dobře nebo špatně vidoucí, bolavé - potřebují každodenní péči. Tato péče vždy spočívá ve čtyřech krocích: UVOLNĚNÍ, PROTAŽENÍ, POSÍLENÍ, RELAXACE. V rámci kurzů získáte informace, cvičení, návody a tipy, jak s očima pracovat. Poznáte a naučíte se množství technik, které vaše oči pomohou uklidnit a podpořit.