ZÁZRAK JMÉNEM "DĚROVANÉ BRÝLE"
on-line kurz

Můj názor na děrované brýle? ROZHODNĚ ANO!!!

"Zázrak!  Já vidím!  Já můžu číst!
To je neuvěřitelné!"

Kolikrát jsem už tohle slyšela poté, co jsem lidem dala do ruky děrované brýle, aby si je vyzkoušeli. Nadšení nebralo konce. 

Děrované brýle jsou úžasná pomůcka pro trénování Vašeho zraku. Je to vlastně taková "hračka", která je však velmi nápomocná našim očím. Nemá v sobě žádnou optiku a přitom s ní dokážete číst i bez dioptrií a dokonce i vidět lépe do dálky. 

Pokud si zde chcete koupit děrované brýle, jste na špatné adrese. Nejsem prodejce. Jsem lektorka. Podstata mých kurzů je založena na principech přirozeného zlepšování zraku, na filozofii a praxi jógy, celostní jógy pro oči a více než deseti letech poznatcích a praxe facilitátorky v metodě ONE BRAIN. 

VSTUP DO ON-LINE KURZU PRO PŘIHLÁŠENÉ 

CO VŠECHNO VÁS ČEKÁ V RÁMCI ON-LINE KURZU ČEKÁ?

 12 videí v délce 90 minut. 

Informace obsažené v kurzu jsou výsledkem mé praxe a práce s děrovanými brýlemi na mých kurzech a informace, které jsem získala v rámci svého vzdělávání.

Seznam lekcí

Na kurzech často s děrovanými brýlemi pracujeme, je to jedna z mnoha pomůcek, kdy našim očím a našemu mozku vytváříme nové podněty. Na první fotografii oční jóga v YOGA&VISION CENTER. Na videu se vracíme ze čtyřhodinového workshopu v přírodě, jak jinak než s děrovanými brýlemi na očích. Děrované brýle velice dobře využijete i při různých cvičeních z on-line základního kurzu Šance pro oči.

Důležitá informace
Jakékoliv děrované brýle nenahrazují dioptrické brýle. I přesto, že mnoho informací na internetu tvrdí, že děrované brýle zlepší zrak, samy o sobě brýle nejsou tak mocné. Jsou však úžasnou pomůckou a hračkou a zároveň trenérem Vašich očí a Vašeho mozku.
Brýle neobsahují optiku, přesto však, pokud si nejste jistí, zda jsou pro Vás vhodné, konzultujte jejich nošení a používání se svým očním lékařem.
Jsem instruktorka celostní oční jógy. Nejsem lékařka. Tuto pomůcku hojně na svých kurzech využívám a z této pozice Vám předávám i informace, které jsou obsahem kurzu.
Kéž Vám děrované brýle přinesou spoustu objevů, radosti a úžasu, jako již přinesly mnoha lidem po celém světě.

Protože si stojím za kvalitou svých informací, nic se mnou neriskujete. Pokud budete mít pocit, že vás kurz a informace v kurzu neobohatily, vrátím vám do 14 dní od zakoupení on-line kurzu zpět peníze, aniž bych Vám položila jedinou otázku.

Mým záměrem je, aby lidé pochopili, že jejich zrak je v jejich rukách, proto i ceny kurzů jsou fér a přístupné pro všechny. 

On-line kurz ZÁZRAK JMÉNEM DĚROVANÉ BRÝLE je v ceně 440 Kč, avšak zaváděcí cena je pouhých 321 Kč pro všechny. Přeji Vám krásné zážitky plné objevů.