"Zázrak!  Já vidím!  Můžu číst!"

Kolikrát jsem už tohle slyšela poté, co jsem lidem dala do ruky děrované brýle, aby si je vyzkoušeli. Nadšení nebralo konce. 

ZÁZRAK JMÉNEM "DĚROVANÉ BRÝLE"
on-line kurz

Děrované brýle jsou úžasná pomůcka pro trénování Tvého zraku. Je to vlastně taková "hračka", která je však velmi nápomocná našim očím. Nemá v sobě žádnou optiku a přitom s ní dokážete číst bez dioptrií a dokonce i vidět lépe do dálky. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jako lektorka oční jógy a metod přirozeného zlepšování zraku se často setkávám s lidmi, kteří nechtějí přijmout radu, že mají nosit dioptrické brýle. Uvnitř věří, že jejich tělo, jejich oči si umí poradit.

Možná i Ty patříš k těmto lidem, kteří hledají přirozené zdroje ve svém těle ...
Možná Ti dioptrické brýle vadí a nechceš je přijmout ...
Možná máš pocit, že existuje jiné řešení ...
Možná Tě často bolí hlava a z klasických brýlí Tě bolí oči ...
Možná potřebuješ nový implus a podnět, který Tě posune dál na Tvé cestě ...
Možná ráda objevuješ možnosti, které jsou Tvému tělu prospěšné ...
Možná chceš jiné řešení než všichni okolo Tebe, protože cítíš, že tento hromadný proud Tě nese jinam, než kam patříš ...
Možná už jsi o děrovaných brýlích slyšela a lákají Tě ...

a právě proto, jsem vytvořila tento kurz a ukázala Ti cestu, která bude pro Tvé oči podporující.

CO VŠECHNO TĚ  V  ON-LINE KURZU ČEKÁ?

Co všechno získáš?

  • Ucelené informace, které vyplývají ze zkušeností a výsledků mé praxe s děrovanými brýlemi na mých kurzech.
  • 12 videí v délce 90 minut
  • Jsem lektorka, nejsem prodejce, proto si u mne děrované brýle si nekoupíš. Získáš praktické tipy a rady, které Ti pomohou využít obrovský potenciál této pomůcky.
  • Přístup v přehledné aplikaci.
  • Pracovní listy, do kterých si můžeš zapisovat Tvé výsledky.
  • Karty pro testování vidění na blízko i na dálku.
  • Moji podporu, odpovědi na Tvoje otázky přímo uvnitř členské sekce.
  • Roční členství - celý on-line kurz Ti zůstane na dobu jednoho celého roku
  • Pokud si budeš chtít členství prodloužit na další rok, zaplatíš pouze 219 Kč. (Je to částka, která zahrnuje správu aplikací a administrativu, nic víc)

TO VŠE V HODNOTĚ

960 Kč

Takto to vypadá, když se díváš přes děrované brýle do blízka a do dálky.

♥ Naučím Tě techniky, které přivedou klid a pohodu do Tvých očí.
♥ Objevovíš kouzlo vizualizace přes vizuální centrum v mozku.
♥ Uvolníš se a konečně si odpočineš.

Kdo Tě po Tvé cestě povede ...

Martina Bajerová

Jóga mě přivedla k mojí duši. Od doby, kdy mě provází, vnímám, kdo opravdu jsem.

Jako akreditovaná lektorka jógy propojuji ve svých kurzech všechny své znalosti, zkušenosti, myšlenky a emoční vzorce. Dnes již rozumím a klaním se neuvěřitelně důmyslnému propojení našeho těla, mysli a emocí. Jsem certifiková facilitátorka a mentorka v metodě ONE BRAIN - kineziologie (od roku 2010) a v rámci individuálních konzultací pomáhám hledat řešení v různých životních situacích.

Vidím svět i každou živou bytost jako dar, proto propojuji oční jógu s metodami přirozeného zlepšování zraku NATURAL VISION IMPROVEMENT. Inspiraci a toto vzácné učení získávám především u zahračních VISION - EDUCATORS. 

V roce 2017 jsem založila nádherný prostor v Brně Řečkovicích YOGA&VISION CENTER.

Jsem zvána na různé workshopy a kongresy jako speaker a několikrát jsem vystupovala v televizi.

Mými kurzy ať již živými nebo on-line prošlo více než 2500 lidí. 

Moc rád pracuji s dětmi především s teenagery, miluji tento divoký věk a těší mě, že jim pomáhám v jejich dospívání nacházet odpovědi.

Miluji svoje děti. Jsem spokojená v partnerství s úžasným mužem. S úctou se klaním zákonistem, jimiž jsme součástí. Učím se od mých koní, jak žít nohama na Zemi a držet si vědomí sebe = seběvědomí. Ráda získávám nové informace a zkušenosti především ze zahraničí. Tvořím vše, co podporuje lásku v srdci - meditace, básničky pro děti, obrázky a obrazy různými technikami.

 

JSEM PŘIPRAVENÁ PODPOŘIT TĚ NA TVÉ CESTĚ K PŘIROZENÉMU ZLEPŠOVÁNÍ ZRAKU.

Děrované brýle jsou jedna z mnoha pomůcek na mých kurzech. Našim očím a našemu mozku vytváříme nové podněty. Na první fotografii oční jóga v YOGA&VISION CENTER. Na videu se vracíme ze čtyřhodinového workshopu v přírodě, jak jinak než s děrovanými brýlemi na očích. Děrované brýle velice dobře využijete i při různých cvičeních z on-line základního kurzu Šance pro oči.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Důležitá informace
Jakékoliv děrované brýle nenahrazují dioptrické brýle. I přesto, že mnoho informací na internetu tvrdí, že děrované brýle zlepší zrak, samy o sobě brýle nejsou tak mocné. Jsou však úžasnou pomůckou a hračkou a zároveň trenérem Vašich očí a Vašeho mozku. Brýle neobsahují optiku, přesto však, pokud si nejste jistí, zda jsou pro Vás vhodné, konzultujte jejich nošení a používání se svým očním lékařem. Jsem instruktorka celostní oční jógy. Nejsem lékařka. Tuto pomůcku hojně na svých kurzech využívám a z této pozice Vám předávám i informace, které jsou obsahem kurzu. Kéž Vám děrované brýle přinesou spoustu objevů, radosti a úžasu, jako již přinesly mnoha lidem po celém světě.

Protože si stojím za kvalitou svých informací, nic se mnou neriskujete. Pokud budete mít pocit, že vás kurz a informace v kurzu neobohatily, vrátím vám do 14 dní od zakoupení on-line kurzu zpět peníze, aniž bych Vám položila jedinou otázku.

Ráda bych poděkovala paní Martině Bajerové za úžasné vedení kurzu Šance pro oči, který jsem absolvovala v jejím krásném centru. Ke kurzu jsem přišla cestičkou přes jednu maminku se synkem, kteří na cvičení paní Bajerové chodili již v pokračovacím kurzu a moc si ho chválili. Koupila jsem si knihu Šance pro oči od Meira Schneidera a začetla se do jeho příběhu. Vypadalo to velmi zajímavě. Tak jsem se tedy přihlásila na kurz pro začátečníky. Od první lekce až po poslední jsem si cvičení (a vůbec přítomnost v centru) moc užívala. A musím se přiznat, že jsem nebyla ten poctivec, který by cvičil každý den, ale i tato intenzivní hodina a půl jednou týdně způsobila, že se mi zrak ustálil a pomalu se zlepšoval. Jak by to tedy vypadalo, kdybych cvičila každý den! Paní Martina natočila kurz, který je možné si zakoupit a cvičit podle něj doma. Využila jsem ho jako dárek pro mé blízké, protože vím, že je to velice dobrá investice. A nutno říct, že obdarovaní cvičí poctivěji než já . S cviky paní Martiny jsem měla velký úspěch i u dětí ve škole, kde učím. Zkoušeli jsme například cvičení s míčkem, ukazovala jsem jim, jak mohou své oči zrelaxovat (což se jim teď může hodit), trénovali jsme motilitu očí a zkoušeli, jak oči spolupracují. Děti to moc bavilo. Zkoušeli se také dívat přes moje děrované brýle. Mimo jiné s nimi také četla moje 102 letá babička . Pokud chcete pomoci svým očím přirozenou cestou, kurzy paní Bajerové vřele doporučuji. Zdeňka
Zdeňka, 54 letučitelka v Montessori