"Zázrak!  Já vidím!  Můžu číst!"

Kolikrát jsem už tohle slyšela poté, co jsem lidem dala do ruky děrované brýle, aby si je vyzkoušeli. Nadšení nebralo konce. 

ZÁZRAK JMÉNEM "DĚROVANÉ BRÝLE"
on-line kurz

Děrované brýle jsou úžasná pomůcka pro trénování Tvého zraku. Je to vlastně taková "hračka", která je však velmi nápomocná našim očím. Nemá v sobě žádnou optiku a přitom s ní dokážete číst bez dioptrií a dokonce i vidět lépe do dálky. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jako lektorka oční jógy a metod přirozeného zlepšování zraku se často setkávám s lidmi, kteří nechtějí přijmout radu, že mají nosit dioptrické brýle. Uvnitř věří, že jejich tělo, jejich oči si umí poradit.

Možná i Ty patříš k těmto lidem, kteří hledají přirozené zdroje ve svém těle ...
Možná Ti dioptrické brýle vadí a nechceš je přijmout ...
Možná máš pocit, že existuje jiné řešení ...
Možná Tě často bolí hlava a z klasických brýlí Tě bolí oči ...
Možná potřebuješ nový implus a podnět, který Tě posune dál na Tvé cestě ...
Možná ráda objevuješ možnosti, které jsou Tvému tělu prospěšné ...
Možná chceš jiné řešení než všichni okolo Tebe, protože cítíš, že tento hromadný proud Tě nese jinam, než kam patříš ...
Možná už jsi o děrovaných brýlích slyšela a lákají Tě ...

a právě proto, jsem vytvořila tento kurz a ukázala Ti cestu, která bude pro Tvé oči podporující.

CO VŠECHNO TĚ  V  ON-LINE KURZU ČEKÁ?

Jak děrované brýle fungují?

Děrované brýle: Tvary, druhy, cena. Jak vybrat?

Než si nasadíme děrované brýle poprvé a první moment

Čtení

Test čtení s děrovanými brýlemi

Finta pro čtení bez brýlí pro trpělivé

Dívání se do dálky na konkrétní bod

Dívání se v ploše a prostoru, záměr jako klíč pro "vygumování" mřížky

Zázraky za zrakem a za děrovanými brýlemi

V jakých situacích lze děrované brýle využít

Jak dlouho a jak často děrované brýle používat?

Kdy děrované brýle rozhodně nepoužívat?

Kombinace děrovaných brýlí se cviky ze základního kurzu Šance pro oči

E-book ZAMILUJTE SI DĚROVANÉ BRÝLE

Co všechno získáš?

  • Ucelené informace, které vyplývají ze zkušeností a výsledků mé praxe s děrovanými brýlemi na mých kurzech.
  • 12 videí v délce 90 minut
  • Jsem lektorka, nejsem prodejce, proto si u mne děrované brýle si nekoupíš. Získáš praktické tipy a rady, které Ti pomohou využít obrovský potenciál této pomůcky.
  • Přístup v přehledné aplikaci.
  • Pracovní listy, do kterých si můžeš zapisovat Tvé výsledky.
  • Karty pro testování vidění na blízko i na dálku.
  • Moji podporu, odpovědi na Tvoje otázky přímo uvnitř členské sekce.
  • Roční členství - celý on-line kurz Ti zůstane na dobu jednoho celého roku
  • Pokud si budeš chtít členství prodloužit na další rok, zaplatíš pouze 219 Kč. (Je to částka, která zahrnuje správu aplikací a administrativu, nic víc)

TO VŠE V HODNOTĚ

1.400 Kč + 21% DPH

Potřebujete poradit? Něco nefunguje? Pište na martinabajerova@yogacenter.cz. Volejte: 603 595 567

Takto to vypadá, když se díváš přes děrované brýle do blízka a do dálky.

Děrované brýle jsou jedna z mnoha pomůcek na mých kurzech. Našim očím a našemu mozku vytváříme nové podněty. Na první fotografii oční jóga v YOGA&VISION CENTER. Na videu se vracíme ze čtyřhodinového workshopu v přírodě, jak jinak než s děrovanými brýlemi na očích. Děrované brýle velice dobře využijete i při různých cvičeních z on-line kurzu Šance pro oči.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Důležitá informace
Jakékoliv děrované brýle nenahrazují dioptrické brýle. I přesto, že mnoho informací na internetu tvrdí, že děrované brýle zlepší zrak, samy o sobě brýle nejsou tak mocné. Jsou však úžasnou pomůckou a hračkou a zároveň trenérem Vašich očí a Vašeho mozku. Brýle neobsahují optiku, přesto však, pokud si nejste jistí, zda jsou pro Vás vhodné, konzultujte jejich nošení a používání se svým očním lékařem. Jsem instruktorka celostní oční jógy. Nejsem lékařka. Tuto pomůcku hojně na svých kurzech využívám a z této pozice Vám předávám i informace, které jsou obsahem kurzu. Kéž Vám děrované brýle přinesou spoustu objevů, radosti a úžasu, jako již přinesly mnoha lidem po celém světě.

Protože si stojím za kvalitou svých informací, nic se mnou neriskujete. Pokud budete mít pocit, že vás kurz a informace v kurzu neobohatily, vrátím vám do 14 dní od zakoupení on-line kurzu zpět peníze, aniž bych Vám položila jedinou otázku.

Ráda bych poděkovala paní Martině Bajerové za úžasné vedení kurzu Šance pro oči, který jsem absolvovala v jejím krásném centru. Ke kurzu jsem přišla cestičkou přes jednu maminku se synkem, kteří na cvičení paní Bajerové chodili již v pokračovacím kurzu a moc si ho chválili. Koupila jsem si knihu Šance pro oči od Meira Schneidera a začetla se do jeho příběhu. Vypadalo to velmi zajímavě. Tak jsem se tedy přihlásila na kurz pro začátečníky. Od první lekce až po poslední jsem si cvičení (a vůbec přítomnost v centru) moc užívala. A musím se přiznat, že jsem nebyla ten poctivec, který by cvičil každý den, ale i tato intenzivní hodina a půl jednou týdně způsobila, že se mi zrak ustálil a pomalu se zlepšoval. Jak by to tedy vypadalo, kdybych cvičila každý den! Paní Martina natočila kurz, který je možné si zakoupit a cvičit podle něj doma. Využila jsem ho jako dárek pro mé blízké, protože vím, že je to velice dobrá investice. A nutno říct, že obdarovaní cvičí poctivěji než já . S cviky paní Martiny jsem měla velký úspěch i u dětí ve škole, kde učím. Zkoušeli jsme například cvičení s míčkem, ukazovala jsem jim, jak mohou své oči zrelaxovat (což se jim teď může hodit), trénovali jsme motilitu očí a zkoušeli, jak oči spolupracují. Děti to moc bavilo. Zkoušeli se také dívat přes moje děrované brýle. Mimo jiné s nimi také četla moje 102 letá babička . Pokud chcete pomoci svým očím přirozenou cestou, kurzy paní Bajerové vřele doporučuji. Zdeňka
Zdeňka, 54 letučitelka v Montessori

Mgr. Martina Bajerová

Jsem certifikovaná mentorka a učitelka metod přirozeného zlepšování zraku NATURAL VISION IMPROVEMENT. Jsem akreditovaná lektorka jógy. Založila jsem jedinečný vzdušný meditační sál YOGA & VISION CENTER v Brně.

Znalosti získávám především ze zahraničí, jsem ve spojení s učením předních světových představitelů v oblasti NATURAL VISION IMPROVEMENT (metod přirozeného zlepšování zraku). Zároveň jsem nositelkou mezinárodně uznávaného certifikátu v metodě FACE YOGA METHOD a mohu tuto metodu vyučovat po celém světě. Neustále získávám aktuální podněty a inspirace, které přináší uznávaní světoví body-workers a vision-instructors (instruktoři v práci s tělem a zrakem). 

Od roku 2010 působím aktivně jako mentorka a facilitátorka v metodě ONE BRAIN (kineziologie). Vedu individuální a skupinové lekce. 

Pořádám workshopy pro firmy a specializované pracovníky. Jsem zvána jako speaker na různé akce a vzdělávací workshopy a semináře. Tvořím on-line programy s cennými informacemi pro svoji širokou klientelu.

Jsem vděčná máma dvou dětí. Žiji ve šťastném a naplněném partnerství. S úctou se klaním zákonistem vesmíru, světa a duše. Klaním se hluboké moudrosti těla, která sahá za hranice naší mysli.

Potřebujete poradit? Něco nefunguje? Pište na martinabajerova@yogacenter.cz. Volejte: 603 595 567