"Zázrak!  Já vidím!  Můžu číst!"

Kolikrát jsem už tohle slyšela poté, co jsem lidem dala do ruky děrované brýle, aby si je vyzkoušeli. Nadšení nebralo konce. 

ZÁZRAK JMÉNEM "DĚROVANÉ BRÝLE"
on-line kurz

Děrované brýle jsou úžasná pomůcka pro trénování Tvého zraku. Je to vlastně taková "hračka", která je však velmi nápomocná našim očím. Nemá v sobě žádnou optiku a přitom s ní dokážete číst bez dioptrií a dokonce i vidět lépe do dálky. 

Jako lektorka oční jógy a metod přirozeného zlepšování zraku se často setkávám s lidmi, kteří nechtějí přijmout radu, že mají nosit dioptrické brýle. Uvnitř věří, že jejich tělo, jejich oči si umí poradit.

Možná i Ty patříš k těmto lidem, kteří hledají přirozené zdroje ve svém těle ...
Možná Ti dioptrické brýle vadí a nechceš je přijmout ...
Možná máš pocit, že existuje jiné řešení ...
Možná Tě často bolí hlava a z klasických brýlí Tě bolí oči ...
Možná potřebuješ nový implus a podnět, který Tě posune dál na Tvé cestě ...
Možná ráda objevuješ možnosti, které jsou Tvému tělu prospěšné ...
Možná chceš jiné řešení než všichni okolo Tebe, protože cítíš, že tento hromadný proud Tě nese jinam, než kam patříš ...
Možná už jsi o děrovaných brýlích slyšela a lákají Tě ...

a právě proto, jsem vytvořila tento kurz a ukázala Ti cestu, která bude pro Tvé oči podporující.

CO VŠECHNO TĚ  V  ON-LINE KURZU ČEKÁ?

Co všechno získáš?

  • Ucelené informace, které vyplývají ze zkušeností a výsledků mé praxe s děrovanými brýlemi na mých kurzech.
  • 12 videí v délce 90 minut
  • Jsem lektorka, nejsem prodejce, proto si u mne děrované brýle si nekoupíš. Získáš praktické tipy a rady, které Ti pomohou využít obrovský potenciál této pomůcky.
  • Přístup v přehledné aplikaci.
  • Pracovní listy, do kterých si můžeš zapisovat Tvé výsledky.
  • Karty pro testování vidění na blízko i na dálku.
  • Moji podporu, odpovědi na Tvoje otázky přímo uvnitř členské sekce.
  • Roční členství - celý on-line kurz Ti zůstane na dobu jednoho celého roku.

Takto to vypadá, když se díváš přes děrované brýle do blízka a do dálky.

Kdo jsem?

Martina Bajerová

Jsem certifikovaná lektorka v metodě Přirozeného zlepšování zraku NATURAL VISION IMPROVEMENT. V roce 2017 jsem založila prostor YOGA & VISION CENTER v Brně, kde se odehrávají všechny mé kurzy a aktivity. Můj klid a zakořenění podporuji jógou, která mě provází přes 15 let a jako instruktorka jógy propojuji klasickou jógu s oční jógou a principy přirozeného zlepšování zraku. Jsem ve spojení s učením předních světových představitelů v oblasti NATURAL VISION IMPROVEMENT (metod přirozeného zlepšování zraku). Neustále získávám aktuální podněty a inspirace, které přináší tito uznávaní body-workers a vision-educators (instruktoři v práci s tělem a zrakem). 

Od roku 2010 působím aktivně jako mentorka a facilitátorka v metodě ONE BRAIN (kineziologie), hledám cestu pro ženy, děti i muže ven z jejich malých trápení i velkých životních ztrát, tragedií a traumat. Vedu ženské kruhy a jako průvodkyni sebevědomím mě těší radost, se kterou se ženy i děti navrací zpět do života. 

Pořádám workshopy pro firmy a specializované pracovníky. Jsem zvána jako speaker na různé akce a vzdělávací semináře. Mými všemi kurzy prošlo více jak 2000 účastníků. S lidmi jsem celoročně v živém spojení buď v rámci kurzů nebo individuálních sezení. Pro ty, kteří nemají možnost se se mnou přímo setkat, předávám tyto cenné informace prostřednictvím on-line kurzů. Neustále se vzdělávám, společně a pravidelně řešíme s fyzioterapeutkou a dalšími odborníky problematiku těla, očí a vnitřního prožívání. Bytostně si stojím za informacemi, které předávám.

Jsem šťastná a vděčná maminka dvou dětí, dospívajícího syna a neposedné dcerušky. Jsem naplněná spokojená partnerka. S úctou se klaním zákonistem vesmíru, světa a duše. Klaním se hluboké moudrosti těla, která sahá za hranice naší mysli.

NYNÍ JSEM PŘIPRAVENÁ PODPOŘIT TĚ NA TVÉ CESTĚ K PŘIROZENÉMU ZLEPŠOVÁNÍ ZRAKU.

Děrované brýle jsou jedna z mnoha pomůcek na mých kurzech. Našim očím a našemu mozku vytváříme nové podněty. Na první fotografii oční jóga v YOGA&VISION CENTER. Na videu se vracíme ze čtyřhodinového workshopu v přírodě, jak jinak než s děrovanými brýlemi na očích. Děrované brýle velice dobře využijete i při různých cvičeních z on-line základního kurzu Šance pro oči.

Důležitá informace
Jakékoliv děrované brýle nenahrazují dioptrické brýle. I přesto, že mnoho informací na internetu tvrdí, že děrované brýle zlepší zrak, samy o sobě brýle nejsou tak mocné. Jsou však úžasnou pomůckou a hračkou a zároveň trenérem Vašich očí a Vašeho mozku. Brýle neobsahují optiku, přesto však, pokud si nejste jistí, zda jsou pro Vás vhodné, konzultujte jejich nošení a používání se svým očním lékařem. Jsem instruktorka celostní oční jógy. Nejsem lékařka. Tuto pomůcku hojně na svých kurzech využívám a z této pozice Vám předávám i informace, které jsou obsahem kurzu. Kéž Vám děrované brýle přinesou spoustu objevů, radosti a úžasu, jako již přinesly mnoha lidem po celém světě.

Protože si stojím za kvalitou svých informací, nic se mnou neriskujete. Pokud budete mít pocit, že vás kurz a informace v kurzu neobohatily, vrátím vám do 14 dní od zakoupení on-line kurzu zpět peníze, aniž bych Vám položila jedinou otázku.

Ráda bych poděkovala paní Martině Bajerové za úžasné vedení kurzu Šance pro oči, který jsem absolvovala v jejím krásném centru. Ke kurzu jsem přišla cestičkou přes jednu maminku se synkem, kteří na cvičení paní Bajerové chodili již v pokračovacím kurzu a moc si ho chválili. Koupila jsem si knihu Šance pro oči od Meira Schneidera a začetla se do jeho příběhu. Vypadalo to velmi zajímavě. Tak jsem se tedy přihlásila na kurz pro začátečníky. Od první lekce až po poslední jsem si cvičení (a vůbec přítomnost v centru) moc užívala. A musím se přiznat, že jsem nebyla ten poctivec, který by cvičil každý den, ale i tato intenzivní hodina a půl jednou týdně způsobila, že se mi zrak ustálil a pomalu se zlepšoval. Jak by to tedy vypadalo, kdybych cvičila každý den! Paní Martina natočila kurz, který je možné si zakoupit a cvičit podle něj doma. Využila jsem ho jako dárek pro mé blízké, protože vím, že je to velice dobrá investice. A nutno říct, že obdarovaní cvičí poctivěji než já . S cviky paní Martiny jsem měla velký úspěch i u dětí ve škole, kde učím. Zkoušeli jsme například cvičení s míčkem, ukazovala jsem jim, jak mohou své oči zrelaxovat (což se jim teď může hodit), trénovali jsme motilitu očí a zkoušeli, jak oči spolupracují. Děti to moc bavilo. Zkoušeli se také dívat přes moje děrované brýle. Mimo jiné s nimi také četla moje 102 letá babička . Pokud chcete pomoci svým očím přirozenou cestou, kurzy paní Bajerové vřele doporučuji. Zdeňka
Zdeňka, 54 letučitelka v Montessori