♥ OBJEDNÁVKA ♥
DÁRKOVÉ POUKAZY v konkrétní hodnotě

Vyber si poukaz v Tebou požadované hodnotě:
500/1000/1500/2000/2500/3000/3500/4000/5000
Přijde Ti zálohová faktura, jakmile ji uhradíš, do mailu Ti aplikace ihned pošle kód dárkového poukazu (voucheru) pro jeho uplatnění. Tímto kódem se mi prokáže člověk, který byl Tebou obdarovaný.
Pro uplatnění tohoto poukazu je nutné, aby se obdarovaný se mnou spojil buď telefonicky nebo přes email, abychom společně domluvili, pro jakou službu nebo produkt bude chtít částku využít.
Dárkový poukaz (voucher) má dobu platnosti 180 dní, v průběhu této lhůty je nutné, aby mě obdarovaný kontaktoval. Po této době platnost poukazu (voucheru) vyprší.
Zároveň v tomto emailu Ti pošlu link, kde si budeš moci stáhnout k vytištění dárkový poukaz pro obdarovaného. Vybereš si příslušný poukaz s hodnotou, který jsi zakoupila (k záměně dojít nemůže, neboť k párování dochází prostřednictvím KÓDU, který je jedinečný). Do poukazu si již sama doplníš jméno obdarovaného a kód voucheru.

Tato objednávka a následně smlouva se uzavírá se společností Accanto s.r.o., kde je jediným majitelem a jednatelem Mgr. Martina Šopfová Bajerová.