ON-LINE PROGRAM PRO ZNOVUNALEZENÍ SVÝCH DARŮ, SCHOPNOSTÍ A VÍRY V SEBE

cesta kE TVÉ duši

.... je jedno, kterou cestu si zvolíš, důležité je, že vede právě k Tobě.


"Kdyby mi někdo řekl, než se to doopravdy stalo, že mi jednou zavolá televize, abych šla do TV pořadu, nevěřila bych. A od té doby, kdy to bylo poprvé v roce 2012, jsem před kamerami stála mnohokrát."

"Kdyby mi někdo řekl, než se to doopravdy stalo, že budu mít svoje vlastní centrum, budu úspěšně pracovat a podnikat v úplně jiném oboru, než který mám vystudovaný, nevěřila bych." 

"Kdyby mi někdo řekl, než se to doopravdy stalo, že prodám dům, rozvedu se a totálně obrátím svůj život vzhůru nohama a stanu se šťastnou, nevěřila bych."

".... A TO VŠECHNO SE DOOPRAVDY STALO."


Možná nevěříš, že dokážeš vytvořit něco, co budou druzí obdivovat?
Možná jsi se setkala s kritikou, která Tě zastavila na cestě za Tvými sny?
Možná jsi kvůli této kritice a hodnocení o sobě začala pochybovat?
Možná jsi přestala věřit v sebe samu, že něco velkého dokážeš?
Možná se bojíš ukázat lidem a světu, jaká doopravdy jsi?


NĚCO TI PROZRADÍM.

JSEM BYTOSTNĚ PŘESVĚDČENA, ŽE TOHO UMÍŠ MNOHEM VÍC, NEŽ UKAZUJEŠ SVĚTU I SAMA SOBĚ.
MÁŠ UVNITŘ SEBE.
VŠE, CO POTŘEBUJEŠ PRO ÚSPĚŠNÝ A ŠŤASTNÝ ŽIVOT.

JAK TO VÍM?
Sama jsem se z nesebevědomé holky proměnila v ženu, která cítí srdcem a přitom stojí ve svém životě nohama na zemi.

Možná se ptáš, co to všechno má společné s kreslením portrétu?


VLASTNĚ VŠECHNO.
Na začátku všech mých změn a cesty k sobě, stál můj první nakreslený portrét v mých 27 letech.
I přesto, že jsem byla jako manažer PR a reklamy úspěšná, vedla jsem tiskové konference, měla na starost marketingové kampaně v částkách dosahujících osmiciferných čísel, až tehdy jsem poprvé pochopila a měla důkaz černý na bílém papíře, že je ve mně víc a hlavně úplně něco jiného, než jsem si do té doby myslela a než mi říkalo moje okolí.

TEHDY JSEM SE ZAČALA SAMA SEBE PTÁT:
CO KDYŽ JE TO TAK I V DALŠÍCH OBLASTECH MÉHO ŽIVOTA?
Co když se ve mně skrývají mnohem větší dary a schopnosti v jiné oblasti, než si myslím?
TAM BYL ZAČÁTEK MÉ CESTY.
ZAČALA JSEM HLEDAT, KDO DOOPRAVDY JSEM, KAM PATŘÍM A KDE JE MOJE MÍSTO NA ZEMI.

Pro mě byl přínos kurzu hlavně seberozvojový, uvědomila jsem si intenzívně své strachy a mela příležitost je zvládat prostřednictvím  kreslení, což bylo pro mě velice přínosné 🙂  Bylo příjemné a důležité zažít úspěch z dokončené kresby a moct si říct  "wau, já to dokážu! jsem pyšná!" ale také "nevadí, ze něco na obrázku zůstalo nedokončené".
Ilonalektorka angličtiny
Ahoj Marti, dakujem velmi pekne za nadherny vikend. Okrem toho, ze som sa naucila naozaj kreslit, lebo je to celkom jednoduche :), tak som sa naucila vidiet mnohe ine veci. Velmi mi to pomohlo nielen mne ale aj vo vztahu s druhymi. Dnes som povedala kadernicke ze mi je neprijemne tak sediet,a tiez, ze sa mi nepaci ako to urobila a nakoniec som si pytala zlavu, lebo som nebola spokojna. Inokedy by som sa iba hnevala vo vnutri seba a nepovedala by som nic. A dnes som to zvladla.... diky! 
Alenaučitelka v MŠ
Přišla jsem asi před rokem na kurz dokonale přesvědčená, že kreslení je složité a že to umí jen vyvolení, mezi které fakt nepatřím. Omyl:). Pod skvělým vedením paní Martiny Bajerové jsem už druhý den kurzu nakreslila portrét, který vůbec nebyl na vyhození. Naopak, vypadal tak dobře, že jsem měla chuť všem ho ukázat a donekonečna na něj zírat uchvácená nadšením z toho, že toto jsem opravdu, ale opravdu vyrobila já.
Vendulaprojektová manažerka

V tuto chvíli máš jedinečnou příležitost nastoupit do rozjetého vlaku za cenu, která během následujících měsíců bude TROJNÁSOBNÁ.

JAK TO?

Kurz v této chvíli prochází transformací, vše co bylo obsahem stávajícího kurzu zůstává. K tomu však budou postupně přibývat další tranformativní lekce.

POKUD PŘIJMEŠ BĚHEM 24 HODIN POZVÁNÍ DO MÉHO ON-LINE KURZU,
VŠECHNY TYTO NOVÉ HODNOTNÉ LEKCE, BUDEŠ MÍT ZA TŘETINOVOU CENU. 

POKUD JEJ NEPŘIJMEŠ, BRÁNY SE UZAVŘOU.
ZPĚTNĚ JIŽ NENÍ MOŽNÉ SE DO TÉTO NABÍDKY VRÁTIT.
NENAJDEŠ JI ANI NA MÉM WEBU A APLIKACE TI NEDOVOLÍ OPĚTOVNÝ VSTUP.
 ♥
TATO NABÍDKA JE URČENA POUZE TĚM ŽENÁM, KTERÉ MAJÍ JASNO A CÍTÍ, ŽE PŘESNĚ TOHLE JE JEJICH CESTA. TYTO ŽENY, NEPOTŘEBUJÍ PŘEMÝŠLET. PROSTĚ TÉTO JEDINEČNÉ ŠANCE IHNED VYUŽIJÍ.

Prohlédni obsah lekcí, ve kterých se naučíš techniky potřebné pro kreslení portrétu a vytvořit tak základnu pro navazující tranformativní vnitřní proměnu.

V úvodu on-line kurzu na nástěnce navíc získáš základní témata s jednoduchými cvičeními pro rozfungování propojení pravé a levé hemisféry.

V současné podobě kurzu najdeš také BONUSOVÁ VIDEA i ty jsou součástí Tvého balíčku.

Zde je 5 lekcí, která Ti postupně vysvětlí, jak pracovat s informacemi, které na Tebe budou z obrázku promlouvat.
Prostřednictvím konkrétních příkladů pochopíš souvislosti a "jazyk", kterým k Tobě mluví Tvé podvědomí. I když si něco myslíš, ne vždy je to tak.
Občas naše analytická mysl skrývá pocity, kterých si nejsme vědomi.  

Jako facilitátorka a mentorka pracuji s metodou ONE BRAIN (kineziologie) od roku 2009. Na sezeních a konzultacích pracuji s lidmi v tématech života a smrti, vztahů, sebevědomí, bolestí, trápení a mnoho dalšího. V ženských kruzích pomáhám ženám procházet a transformovat prožitky z celého života do daru a následně přeměňovat do ochoty, síly a vůle jít po své vlastní cestě.

TO VŠE S CÍLEM:
STÁT SE TVŮRKYNÍ SVÉHO ŽIVOTA.

Tímto končila nabídka stávajícího programu.
Ty však nyní v rámci extra výhodné ceny získáš celý seberozvojový program, který bude od září oficiálně spuštěn.
Nyní Ti představím obsah transformativního kurzu CESTA KE TVÉ DUŠI, který bude během následujících měsíců doplňován a od září spuštěn.
Díky tomu, že je v tvorbě a tyto lekce budou postupně doplňovány a nechci, aby tento on-line program byl do té doby "uspaný", rozhodla jsem se poskytnout Ti tuto jedinečnou nabídku, která v budoucnu již nebude možná. 

cesta kE TVÉ duši

PORTRÉT JE SPOJENÍ A NAVÁZÁNÍ HLUBOKÉ PODVĚDOMÉ KOMUNIKACE S JINOU BYTOSTÍ.

Když kreslíš někoho, ke komu máš vztah a díváš se mu do tváře,
to pracuje s Tvým podvědomím, a to hned ve dvou rovinách :

TVOJE VLASTNÍ ROVINA

 • V procesu jakéhokoliv tvoření vylézají na povrch Tvé vlastní vnitřní bariery a pochybnosti. Často se projevují v pocitech smutku, hněvu, dokonce i zlosti na sebe, pocitu beznaděje....

 • Toto jsou naprosto běžné projevy, které vznikají z naší sebehodnoty a spíše tedy nesebehodnoty. Pokud jsme se v dětství, dospívání i v dospělosti setkávali v různých formách s informacemi o sobě, že nejsme dost dobré, dost dokonalé, dost šikovné, dost chytré, dost schopné, dost .... atakdále .... je vcelku jasné, odkud tyto pocity plynou.

 • Tohle je jedna z výzev, které Tě čekají, zvládnout tyto vnitřní procesy. Pochopit je, proč vznikají a najít cestu, která pro Tebe bude laskavá, motivující.

 • Jak to zvládneš? To nech na mě, vysvětlím Ti jak z toho ven, dostaneš mnoho inspirace, která Ti pomůže transformovat nežádoucí a destruktivní procesy do energie, která Tě bude podporovat a posouvat na Tvé cestě dopředu.


ROVINA TVÝCH VZTAHŮ K  LIDEM OKOLO TEBE

 • Ve chvíli, kdy kreslíš portrét jsi nucena se dívat několik hodin (nejméně dvě) do tváře člověka, ke kterému máš vztah. Na tohle v běžném životě nemáš čas. Budeš se mu dívat z očí do očí a na povrch z Tvého podvědomí začnou vycházet informace o vztahu a opravdových pocitech, které uvnitř sebe máš. Některých si určitě budeš vědoma, některé Tě překvapí a mile potěší a některé informace budou pro Tebe opět výzvou.

 • Postupně zjistíš své hluboké vnitřní motivace, brzdy, potlačené záležitosti, které k tomuto člověku chováš a začneš své vztahy uzdravovat.
 • Jak?  Ukážu Ti techniky, které budeš moc kdykoliv použít ve svém životě. Techniky, které uvolní Tvé přetlaky. Techniky, které z Tvého života odstraní slova jako: MUSÍM, MĚLA BYCH, NEMĚLA BYCH, NEMŮŽU, NESMÍM  a nahradí je CHCI, RÁDA BYCH, CÍTÍM A PROŽÍVÁM A STOJÍM SI ZA TÍM, MŮŽU VŠECHNO.

CO VŠECHNO TĚ ČEKÁ?

ZVLÁDNUTÍ TECHNIKY KRESBY PORTRÉTU
1. MĚSÍC

 • Nejprve se seznámíš s třemi tužkami a gumou a ubrouskem jako kreslícím nástrojem, projdeš si jednoduchá cvičení, která Tě postupně připraví na detaily, které Tě čekají.
  Tato přípravná cvičení Ti zaberou 2 hodiny.
 • Vybereš si portrét nějaké známé osobnosti, vytiskneš si jej, na webu je nespočet portrétů. Můžeš si vybrat třeba svého oblíbeného herce, nebo zpěvačku, nebo kohokoliv jiného. Právě na známé osobnosti se naučíš základy portrétu. Je důležité, že to bude osoba, ke které nemáš osobní vztah. Protože proces učení a seznamování s technikami je lepší projít s osobou, kterou znáš pouze z médií. Na videích Ti podrobně a důkladně vysvětlím, proč známou osobnost a ne milovanou bytost.
  Na tohle budeš potřebovat alespoň 10 hodin svého času.
 • Naučím Tě techniky, jak se kreslí oko, nos, rty, uši, vlasy, vousy a jak budeš stínovat. Krátká jasná výstižná videa, která Tě nebudou zbytečně zdržovat a dostaneš tak pouze ty informace, které jsou potřebné.  
 • Pro první měsíc si tedy pro sebe vyhraď prostor i čas na 12 hodin, tedy 3 hodiny týdně. Pokud chceš a jsi opravdu připravená, je to reálné i v plném vytížení. 

TVOJE PODÍVEJ SE, JAKÉ LEKCE NA TEBE V PRVNÍM MĚSÍCI ČEKAJÍ

 • KOMUNIKACE MEZI PRAVOU A LEVOU HEMISFÉROU
 • VNIŘNÍ MUŽ A VNITŘNÍ ŽENA
 • CO V NAŠEM ŽIVOTĚ ZPŮSOBILY AUTORITY
 • MOJE / "NEMOJE" PŘEJATÉ PŘESVĚDČENÍ, VZORCE CHOVÁNÍ, PROŽÍVÁNÍ A CÍTĚNÍ
 • EMOCE - MÁM/NEMÁM eMOCe VE SVÉ MOCI?
 • PRACOVNÍ LISTY

SOUVISLOSTI = TVÉ ZÁKLADNÍ KAMENY,
KTERÉ POTŘEBUJEŠ ZNÁT
2. MĚSÍC

MÁMA:
TVŮJ SVĚT, ZE KTERÉHO JSI VZEŠLA
3. MĚSÍC

 • MÁMA
 • PRACOVNÍ LISTY

TÁTA:
TEN KDO TAM PRO TEBE BYL, NEBO TAM MĚL BÝT
4. MĚSÍC

 • TÁTA
 • PRACOVNÍ LISTY

PRARODIČE:
MÉ KOŘENY SLABÉ NEBO SILNÉ
5. MĚSÍC

 • BABIČKA DĚDEČEK
 • PRACOVNÍ LISTY

MUŽ V MÉM ŽIVOTĚ:
MÉ KOŘENY SLABÉ NEBO SILNÉ
6. MĚSÍC

 • BABIČKA DĚDEČEK
 • PRACOVNÍ LISTY

MOJE DÍTĚ
7. MĚSÍC

 • BABIČKA DĚDEČEK
 • PRACOVNÍ LISTY

JÁ - KDO JSEM
8. MĚSÍC

 • BABIČKA DĚDEČEK
 • PRACOVNÍ LISTY

NIKDY NENÍ POZDĚ.

Vzpomínám si na kurzu na dvě sestry, důchodkyně, byly báječné, měly krásný vztah a kreslily sebe navzájem. Nádherně se na papíře hýčkaly.

Byly z kurzu nadšené a na konci mi jedna řekla: "Víte, Marti, škoda, že to, co nám říkáte, jsme nevěděli dřív."

A já jim odpověděla: "Je úžasné, že jste se to dozvěděly teď, protože jsou lidé, kteří se tyhle věci nedozví nikdy."

NEODKLÁDEJTE VĚCI, KTERÉ SI PŘEJETE, ČAS JE NEÚPROSNÝ. 

Kolik on-line základní kurz ŠANCE PRO OČI stojí?
2.450 Kč

Co všechno získáš?

 • ucelený transformativní kurz, který zahrnuje nejdůležitější aspekty podpory Tvého zraku
 • 52 videí v délce 580 minut
 • systematický na sebe navazující přístup k očím v přehledné aplikaci, který se bude postupně otevírat v čase, nezahltí Tě a krok po kroku Tě díky mému vedení provede týden po týdnu
 • srozumitelné zadání praxe na doma vše v souladu s Tvými časovými možnostmi
 • pracovní listy, které pro Tebe budou vodítkem i po skončení kurzu
 • moji podporu, odpovědi na Tvoje otázky přímo uvnitř členské sekce
 • inspiraci a sdílení od mně a ostatních žen i mužů, kteří budou s Tebou v kurzu ve facebookové skupině
 • roční členství - celý on-line kurz Ti zůstane na dobu jednoho celého roku
 • do hlubšího sebepoznání tak, aby Tě navedly na cestu k Tobě samotné
 • k odhalení toho, kdo doopravdy jsi, co umíš
 • k rozkrývání vzorců a přesvědčení, které Tě ovlivňují na Tvé cestě a přitom nejsou Tvoje
 • přesvědčení a ne přesvědčení druhých.ucelený transformativní kurz, který zahrnuje nejdůležitější aspekty podpory Tvého zraku
 • 52 videí v délce 580 minut
 • systematický na sebe navazující přístup k očím v přehledné aplikaci, který se bude postupně otevírat v čase, nezahltí Tě a krok po kroku Tě díky mému vedení provede týden po týdnu
 • srozumitelné zadání praxe na doma vše v souladu s Tvými časovými možnostmi
 • pracovní listy, které pro Tebe budou vodítkem i po skončení kurzu
 • moji podporu, odpovědi na Tvoje otázky přímo uvnitř členské sekce
 • inspiraci a sdílení od mně a ostatních žen i mužů, kteří budou s Tebou v kurzu ve facebookové skupině
 • roční členství - celý on-line kurz Ti zůstane na dobu jednoho celého roku

  Celkem 52 videí v délce 580 minut, která Tě povedou po Tvé cestě.

  Přístup do tohoto kurzu Ti zůstává na celý rok, aby ses mohla kdykoliv, kdy budeš potřebovat, vracet k jednotlivým cvikům a sestavám..tvoření je hlavní princip života, žena je nejdůležitější bytost v tomto procesu

Co všechno budeš ke kurzu potřebovat?
Časté otázky/ FAQ 

 • připojení k internetu, videa si můžeš spouštět na PC, tabletu i na mobilu
 • cca 2 hodiny týdně, které jsou rozděleny do více částí pro shlédnutí videí a pro svoji praxi, každopádně pokud nebudeš mít čas, o nic nepřicházíš. Videa si můžeš pustit i později. Kurz máš na dobu jednoho celého roku.
 • nepotřebuješ mít žádný vyhrazený čas. Všechna videa jsou předtočená, nebudeš nijak časově vázaná, videa si můžeš shlédnout v jakémkoliv čase, kdy se Ti to bude hodit. Každá lekce má různou délku, některá videa jsou pětiminutová některá 15 minutová. Cvičební sestavy trvají cca 40 minut.
 • pomůcky, které si hravě obstaráš i z domácích zdrojů, nic složitého.

12týdenní cesta ŠANCE PRO OČI
je přesně pro Tebe, když ...

 • máš zhoršený zrak do blízka, do dálky, astigmatismus, presbyopii
 • sedíš a namáháš oči dlouho před monitorem, jsi stále vystavená umělému světlu a záření
 • bolívá Tě hlava nebo máš migrény
 • zatínáš zuby nebo následkem stresu svaly kolem krční páteře, trapézy
 • krčíš čelo, mhouříš oči nebo se jinak mračíš
 • vadí Tvým očím slunce, vítr, šero
 • máš suché oči, cítíš v očích tlak, pálení, řezání
 • jsi stále uzavřená v místnostech a máš málo denního světla
 • prodělala jsi laserovou operaci očí
 • již od dětství Tě stále provází problémy s očima
 • jsi často ve stresu, zahlcená povinnostmi a starostmi a Tvé tělo je ztuhlé
 • máš oči zcela v pořádku a chceš je preventivně opečovávat a cvičit s nimi 
 • Tvé dítě má problém s očičkama a hledáš inspiraci
 • věříš v sílu přirozených zdrojů ve svém těle, miluješ zákony přírody a vesmíru


Ženy hluboce naplňuje tvoření. Je součástí jejich ženské energie. Ženy ve své tvorbě doslova kouzlí.  Z několika tahů tužkou vykouzlí portrét milovaného člověka. Oproti mužům navíc vkládají do portrétů své hluboké city, které z obrázků doslova září. 

!!! BUDETE KRESLIT KOHO CHCETE !!!
Rovnou si nachystejte portréty svých dětí, svého partnera, rodičů, sebe.
PROSTĚ PORTRÉT KOHOKOLIV, KOHO MILUJETE!!!
Každý portrét má svá specifika a chci, abyste si uměli poradit. V rámci lekcí Vám na předlohách ukážu, jak kreslit tvary v různých tvářích. Setkáte se tak s Mr.Beanem, Angelinou Jolie, Jennifer Aniston, Bradem Pittem a se mnou. Kreslit však budete rovnou portrét člověka, kterého jste si vybrali. 

V celém kurzu Vás provedu krok po kroku. V dnešní době nemá nikdo čas sedět dlouhé hodiny a sledovat rozsáhlé návody. Čekají na Vás krátká a jasná videa - lekce.
Ze své dlouholeté profesionální praxe lektorky kreslení pravou mozkovou hemisférou vím, které informace jsou důležité pro vytvoření portrétu a právě tyto informace jsem zařadila do lekcí.

Celkem 35 VIDEÍ,
+ 5 bonusových videí:
POZNÁNÍ SEBE A SVÝCH BLÍZKÝCH.

VSTUP DO ON-LINE KURZU PRO PŘIHLÁŠENÉ 

pROBUĎTE V SOBĚ SCHOPNOSTi, KTERé VÁM ZŮSTANou NA CELÝ ŽIVOT.

Kolik kurz stojí?
1890 Kč.

 Informace a dovednosti, které se naučíte Vás budou provázet celý život. Investice, které směřujete do sebe, mají nevyčíslitelnou hodnotu.
Tento kurz Vám zůstane na dobu 12 měsíců.

Protože si stojím za kvalitou svých informací, nic se mnou neriskujete. Pokud budete mít pocit, že vás kurz a informace v kurzu neobohatily, vrátím vám do 14 dní od zakoupení on-line kurzu zpět peníze, aniž bych Vám položila jedinou otázku.

Díky kreslení se dozvíte informace o Vás samotných.
Zjistíte, jaké máte vztahy se svými blízkými.
Vysvětlím Vám souvislosti. Sami budete překvapeni, co vše se dozvíte.

... myslím, že na kurzu portrétu se mi pohly některé věci kupředu na vnímání tvarů, pocitů a tak....Konečně jsem cítila, že jsem správně na správném místě. Emoce se draly ven a já věděla, že to není špatné a měla jsem pocit pohlazení po duši....Bylo to príma! Věřím, že další penízky mi přijdou a do prosince budu mít zase kus práce za sebou. Soustředím se na dostatek, vím, že přicházejí další penízky a to mě nesmírně uklidňuje...Myslím, že jsem také něco pochopila.  Udělat si radost sama pro sebe, užít si to, co jsem si vydělala prací doma a dát je z tvořivosti do další tvořivosti, která mě otevírá srdce a také spoustu smyslů a hlavně, návrat k své podstatě...
Lucie
O kurzech básním pořád, včera naposled kamošce, byla nadšená a nechtělo se jí věřit, že to jde. V mobilu mám vyfocené výkresy, které ukazuji při jakékoli příležitosti a užívám si s chválu. Odpočívám, tím že žiju a hodně si hrajeme a malujeme s prckem, vždycky mě to pohltí, ale nejsou to obrázky na net…., tak dlouho mě prcek kreslit nenechá, abych si víc pohrávala s pravou mozkovou hemisférou. Dívám se kolem sebe, sleduju barvy, stíny, tvary. Abych to shrnula: kreslení je úžasné ,obohacující, plně se v něm oddávám přítomnému okamžiku, člověk v něm najde vnitřní klid a vrátí se do dětských let, je to způsob odpočinku. Všem vřele doporučuji, malujte.
Magdaúčetní

ON-LINE KURZ MŮŽETE I DAROVAT SOBĚ NEBO SVÝM BLÍZKÝM, SPOLEČNĚ PŘI ZAPLACENÍ VÁM S DOKLADEM POSÍLÁM I ODKAZ, NA KTERÉM SI MŮŽETE TUTO DÁRKOVOU KARTU STÁHNOUT.