ON-LINE PROGRAM PRO ZNOVUNALEZENÍ SVÝCH DARŮ, SCHOPNOSTÍ A VÍRY V SEBE

CESTA K SOBĚ
portrét

.... je jedno, kterou cestu si zvolíš, důležité je, že vede právě k Tobě.


"Kdyby mi někdo řekl, než se to doopravdy stalo, že mi jednou zavolá televize, abych šla do TV pořadu, nevěřila bych. A od té doby, kdy to bylo poprvé v roce 2012, jsem před kamerami stála mnohokrát."

"Kdyby mi někdo řekl, než se to doopravdy stalo, že budu mít svoje vlastní centrum, budu úspěšně pracovat a podnikat v úplně jiném oboru, než který mám vystudovaný, nevěřila bych." 

"Kdyby mi někdo řekl, než se to doopravdy stalo, že totálně obrátím svůj život vzhůru nohama a stanu se šťastnou, nevěřila bych."

".... A TO VŠECHNO SE DOOPRAVDY STALO."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video


Možná nevěříš, že dokážeš vytvořit něco, co budou druzí obdivovat?
Možná jsi se setkala s kritikou, která Tě zastavila na cestě za Tvými sny?
Možná jsi kvůli této kritice a hodnocení o sobě začala pochybovat?
Možná jsi přestala věřit v sebe samu, že něco velkého dokážeš?
Možná se bojíš ukázat lidem a světu, jaká doopravdy jsi?


NĚCO TI PROZRADÍM.

JSEM BYTOSTNĚ PŘESVĚDČENA, ŽE TOHO UMÍŠ MNOHEM VÍC, NEŽ UKAZUJEŠ SVĚTU I SAMA SOBĚ.
MÁŠ UVNITŘ SEBE
VŠE, CO POTŘEBUJEŠ PRO ÚSPĚŠNÝ A ŠŤASTNÝ ŽIVOT.

JAK TO VÍM?
Sama jsem se z nesebevědomé holky proměnila v ženu, která cítí srdcem a přitom stojí ve svém životě nohama na zemi.

Možná se ptáš, co to všechno má společné s kreslením portrétu?


VLASTNĚ VŠECHNO.
Na začátku všech mých změn a cesty k sobě, stál tento můj první nakreslený portrét v mých 27 letech. I když tento obrázek nebyl dokonalý, díky mé oblíbené Bridget Jones jsem prošla procesem, kdy jsem se dokázala propojit sama se sebou a se svým JÁ.
Tímto procesem Vás v tomto on-line kurzu provedu.

I přesto, že jsem tehdy byla jako manažer PR a reklamy úspěšná, vedla jsem tiskové konference, měla na starost marketingové kampaně v částkách dosahujících osmiciferných čísel, až tehdy jsem poprvé pochopila a měla důkaz černý na bílém papíře, že je ve mně víc a hlavně úplně něco jiného, než jsem si do té doby myslela a než mi říkalo moje okolí. 

TEHDY JSEM SE ZAČALA SAMA SEBE PTÁT:
CO KDYŽ JE TO TAK I V DALŠÍCH OBLASTECH MÉHO ŽIVOTA?
Co když se ve mně skrývají mnohem větší dary a schopnosti v jiné oblasti, než si myslím?
TAM BYL ZAČÁTEK MÉ CESTY. TOHLE ZPŮSOBIL MŮJ PRVNÍ PORTRÉT.
ZAČALA JSEM HLEDAT, KDO DOOPRAVDY JSEM, KAM PATŘÍM A KDE JE MOJE MÍSTO NA ZEMI.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Pro mě byl přínos kurzu hlavně seberozvojový, uvědomila jsem si intenzívně své strachy a mela příležitost je zvládat prostřednictvím  kreslení, což bylo pro mě velice přínosné 🙂  Bylo příjemné a důležité zažít úspěch z dokončené kresby a moct si říct  "wau, já to dokážu! jsem pyšná!" ale také "nevadí, ze něco na obrázku zůstalo nedokončené".
Ilonalektorka angličtiny
Ahoj Marti, dakujem velmi pekne za nadherny vikend. Okrem toho, ze som sa naucila naozaj kreslit, lebo je to celkom jednoduche :), tak som sa naucila vidiet mnohe ine veci. Velmi mi to pomohlo nielen mne ale aj vo vztahu s druhymi. Dnes som povedala kadernicke ze mi je neprijemne tak sediet,a tiez, ze sa mi nepaci ako to urobila a nakoniec som si pytala zlavu, lebo som nebola spokojna. Inokedy by som sa iba hnevala vo vnutri seba a nepovedala by som nic. A dnes som to zvladla.... diky! 
Alenaučitelka v MŠ
Přišla jsem asi před rokem na kurz dokonale přesvědčená, že kreslení je složité a že to umí jen vyvolení, mezi které fakt nepatřím. Omyl:). Pod skvělým vedením paní Martiny Bajerové jsem už druhý den kurzu nakreslila portrét, který vůbec nebyl na vyhození. Naopak, vypadal tak dobře, že jsem měla chuť všem ho ukázat a donekonečna na něj zírat uchvácená nadšením z toho, že toto jsem opravdu, ale opravdu vyrobila já.
Vendulaprojektová manažerka

CO VŠECHNO TĚ ČEKÁ?

CESTA ZA PORTRÉTEM

 • Nejprve se seznámíš s třemi tužkami a gumou a ubrouskem jako kreslícím nástrojem, projdeš si jednoduchá cvičení, která Tě postupně připraví na detaily, které Tě čekají.
 • Vybereš si portrét nějaké známé osobnosti, vytiskneš si jej, na webu je nespočet portrétů. Můžeš si vybrat třeba svého oblíbeného herce, nebo zpěvačku, nebo kohokoliv jiného. Právě na známé osobnosti se naučíš základy portrétu. Je důležité, že to bude osoba, ke které nemáš osobní vztah. Protože proces učení a seznamování s technikami je lepší projít s osobou, kterou znáš pouze z médií. Na videích Ti podrobně a důkladně vysvětlím, proč známou osobnost a ne milovanou bytost. 
 • Naučím Tě techniky, jak se kreslí oko, nos, rty, uši, vlasy, vousy a jak budeš stínovat. Krátká jasná výstižná videa, která Tě nebudou zbytečně zdržovat a dostaneš tak pouze ty informace, které jsou potřebné.  

PODÍVEJ SE, JAKÉ LEKCE NA TEBE ČEKAJÍ

V kurzu najdeš také krátká inspirativní videa, která jsou navíc také součástí Tvého balíčku.

Zde je 5 lekcí, která Ti postupně vysvětlí, jak pracovat s informacemi, které na Tebe budou z obrázku promlouvat.
Prostřednictvím konkrétních příkladů pochopíš souvislosti a "jazyk", kterým k Tobě mluví Tvé podvědomí. I když si něco myslíš, ne vždy je to tak.
Občas naše analytická mysl skrývá pocity, kterých si nejsme vědomi.  

Jako facilitátorka a mentorka pracuji s metodou ONE BRAIN (kineziologie) od roku 2009. Na sezeních a konzultacích pracuji s lidmi v tématech života a smrti, vztahů, sebevědomí, bolestí, trápení a mnoho dalšího. V ženských kruzích pomáhám ženám procházet a transformovat prožitky z celého života do daru a následně přeměňovat do ochoty, síly a vůle jít po své vlastní cestě.

TO VŠE S CÍLEM:
STÁT SE TVŮRKYNÍ/TVŮRCEM SVÉHO ŽIVOTA.

 A TO JEŠTĚ NENÍ VŠE!!!

Energizující originální mandaly DÁREK v hodnotě 2.400 Kč dostáváš ode mně ZDARMA.

V tomto balíčku jako
BONUS dostáváš ZDARMA
i čtyři originální a  unikátní energizující mandaly. Mandaly, které nikde nenajdeš! Ručně kreslené mandaly s úžasnou energií pouze pro mě na mé přání stvořila výtvarnice a umělkyně Lenka Mandalka Konvičná. A já je pošlu k Tobě. Můžeš si je vytisknout, vzít si pastelky a skrze mandaly a jejich energii živlů harmonizovat své vnitřní já

OHEŇ ♥ VODA ♥ ZEMĚ ♥ VZDUCH

Co všechno získáš?

 • 35 videí s jasnými a výstižnými instrukcemi
 • 5 videí v inspirací, jak přistupovat k portrétům, když kreslíš někoho ze svých blízkých 
 • 9 videí se základními technikami na propojení pravé a levé hemisféry a představením základních témat
 • 6 inspirativních povídání k rozvoji své vlastní cesty k sobě
 • 4 energizující originální mandaly
 • systematické na sebe navazující lekce, které Tě nezahltí a krok po kroku díky mému vedení nakreslíš portrét
 • předlohy pro cvičení
 • moji podporu, odpovědi na Tvoje otázky přímo uvnitř členské sekce
 • inspiraci a sdílení od mně ve facebookové skupině
 • roční členství - celý on-line kurz Ti zůstane na dobu jednoho celého roku, možnost prodloužení kurzu n další rok pouze za 321 Kč/rok (zahrnuje pouze poplatky za administrativu a správu aplikací)

TO VŠE V HODNOTĚ

1.890 Kč

NIKDY NENÍ POZDĚ.

Vzpomínám si na kurzu na dvě sestry, důchodkyně, byly báječné, měly krásný vztah a kreslily sebe navzájem. Nádherně se na papíře hýčkaly. 

Byly z kurzu nadšené a na konci mi jedna řekla: "Víte, Marti, škoda, že to, co nám říkáte, jsme nevěděli dřív."

A já jim odpověděla: "Jsou lidé, kteří se tyhle věci nedozví nikdy." Usmály se a pokračovaly.

NEODKLÁDEJTE VĚCI, KTERÉ SI PŘEJETE, ČAS JE NEÚPROSNÝ. 

Co všechno budeš ke kurzu potřebovat?
Časté otázky/ FAQ 

 • připojení k internetu, videa si můžeš spouštět na PC, tabletu i na mobilu
 • videa si můžeš pustit i později. Kurz máš na dobu jednoho celého roku.
 • nepotřebuješ mít žádný vyhrazený čas. Všechna videa jsou předtočená, nebudeš nijak časově vázaná, videa si můžeš shlédnout v jakémkoliv čase, kdy se Ti to bude hodit. Každá lekce má různou délku.
 • pomůcky, které budeš potřebovat, si obstaráš v jakémkoliv papírnictví

pROBUĎTE V SOBĚ SCHOPNOSTi, KTERé VÁM ZŮSTANou NA CELÝ ŽIVOT.

Ženy hluboce naplňuje tvoření. Je součástí jejich ženské energie. Ženy ve své tvorbě doslova kouzlí.  Z několika tahů tužkou vykouzlí portrét milovaného člověka. Oproti mužům navíc vkládají do portrétů své hluboké city, které z obrázků doslova září. 

 V rámci lekcí Vám na předlohách ukážu, jak kreslit tvary v různých tvářích. Setkáte se tak s Mr.Beanem, Angelinou Jolie, Jennifer Aniston, Bradem Pittem a také s mojí tváří :). 

Ze své dlouholeté profesionální praxe lektorky kreslení pravou mozkovou hemisférou vím, které informace jsou důležité pro vytvoření portrétu a právě tyto informace jsem zařadila do lekcí.

Protože si stojím za kvalitou svých informací, nic se mnou neriskujete. Pokud budete mít pocit, že vás kurz a informace v kurzu neobohatily, vrátím vám do 14 dní od zakoupení on-line kurzu zpět peníze, aniž bych Vám položila jedinou otázku.

... myslím, že na kurzu portrétu se mi pohly některé věci kupředu na vnímání tvarů, pocitů a tak....Konečně jsem cítila, že jsem správně na správném místě. Emoce se draly ven a já věděla, že to není špatné a měla jsem pocit pohlazení po duši....Bylo to príma! Věřím, že další penízky mi přijdou a do prosince budu mít zase kus práce za sebou. Soustředím se na dostatek, vím, že přicházejí další penízky a to mě nesmírně uklidňuje...Myslím, že jsem také něco pochopila.  Udělat si radost sama pro sebe, užít si to, co jsem si vydělala prací doma a dát je z tvořivosti do další tvořivosti, která mě otevírá srdce a také spoustu smyslů a hlavně, návrat k své podstatě...
Lucie
O kurzech básním pořád, včera naposled kamošce, byla nadšená a nechtělo se jí věřit, že to jde. V mobilu mám vyfocené výkresy, které ukazuji při jakékoli příležitosti a užívám si s chválu. Odpočívám, tím že žiju a hodně si hrajeme a malujeme s prckem, vždycky mě to pohltí, ale nejsou to obrázky na net…., tak dlouho mě prcek kreslit nenechá, abych si víc pohrávala s pravou mozkovou hemisférou. Dívám se kolem sebe, sleduju barvy, stíny, tvary. Abych to shrnula: kreslení je úžasné ,obohacující, plně se v něm oddávám přítomnému okamžiku, člověk v něm najde vnitřní klid a vrátí se do dětských let, je to způsob odpočinku. Všem vřele doporučuji, malujte.
Magdaúčetní

Vybrané sestřihy z různých pořadů a vysílání

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Připoj se do facebookové skupiny k tématu
  NÁVRAT K PŘIROZENÝM ZDROJŮM TĚLA, ŽIVOTA A DUŠE. 
Zde můžeš sdílet své zkušenosti a prožitky, objevy, nápady a posuny a můžeš odsud také čerpat inspiraci ode mně a od dalších úžasných žen i mužů. Pokud nebudeš chtít být v této FB skupině nebo zde chceš být pouze pasivně, i to je v pořádku. Účast v této FB skupině není nutností pro absolvování on-line základního kurzu, protože videa a lekce se spouští přímo na webu a nesouvisí s Facebookem.