KRESLENÍ PRAVOU MOZKOVOU HEMISFÉROU

portrét ON-LINE

inspirováno světově známou metodou betty edwards

Jste obdivuhodné, úžasné a jedinečné! 
Úspěch nezávisí na talentu. Milé ženy, jste dokonalé přesně takové, jaké jste. Začněte si už konečně věřit. Máte v sobě vše, co pro úspěšný a šťastný život potřebujete. 

PROČ MLUVÍM K ŽENÁM? Protože 98% účastníků na kurzu jsou právě ŽENY.

Ženy hluboce naplňuje tvoření. Je součástí jejich ženské energie. Ženy ve své tvorbě doslova kouzlí.  Z několika tahů tužkou vykouzlí portrét milovaného člověka. Oproti mužům navíc vkládají do portrétů své hluboké city, které z obrázků doslova září. 

Přišla jsem asi před rokem na kurz dokonale přesvědčená, že kreslení je složité a že to umí jen vyvolení, mezi které fakt nepatřím. Omyl:). Pod skvělým vedením paní Martiny Bajerové jsem už druhý den kurzu nakreslila portrét, který vůbec nebyl na vyhození. Naopak, vypadal tak dobře, že jsem měla chuť všem ho ukázat a donekonečna na něj zírat uchvácená nadšením z toho, že toto jsem opravdu, ale opravdu vyrobila já.
Vendulaprojektová manažerka

!!! BUDETE KRESLIT KOHO CHCETE !!!
Rovnou si nachystejte portréty svých dětí, svého partnera, rodičů, sebe.
PROSTĚ PORTRÉT KOHOKOLIV, KOHO MILUJETE!!!
Každý portrét má svá specifika a chci, abyste si uměli poradit. V rámci lekcí Vám na předlohách ukážu, jak kreslit tvary v různých tvářích. Setkáte se tak s Mr.Beanem, Angelinou Jolie, Jennifer Aniston, Bradem Pittem a se mnou. Kreslit však budete rovnou portrét člověka, kterého jste si vybrali. 

V celém kurzu Vás provedu krok po kroku. V dnešní době nemá nikdo čas sedět dlouhé hodiny a sledovat rozsáhlé návody. Čekají na Vás krátká a jasná videa - lekce.
Ze své dlouholeté profesionální praxe lektorky kreslení pravou mozkovou hemisférou vím, které informace jsou důležité pro vytvoření portrétu a právě tyto informace jsem zařadila do lekcí.

O kurzech básním pořád, včera naposled kamošce, byla nadšená a nechtělo se jí věřit, že to jde. V mobilu mám vyfocené výkresy, které ukazuji při jakékoli příležitosti a užívám si s chválu. Odpočívám, tím že žiju a hodně si hrajeme a malujeme s prckem, vždycky mě to pohltí, ale nejsou to obrázky na net…., tak dlouho mě prcek kreslit nenechá, abych si víc pohrávala s pravou mozkovou hemisférou. Dívám se kolem sebe, sleduju barvy, stíny, tvary. Abych to shrnula: kreslení je úžasné ,obohacující, plně se v něm oddávám přítomnému okamžiku, člověk v něm najde vnitřní klid a vrátí se do dětských let, je to způsob odpočinku. Všem vřele doporučuji, malujte.
Magdaúčetní

Celkem 35 VIDEÍ,
+ 5 bonusových videí:
POZNÁNÍ SEBE A SVÝCH BLÍZKÝCH.

VSTUP DO ON-LINE KURZU PRO PŘIHLÁŠENÉ 

pROBUĎTE V SOBĚ SCHOPNOSTi, KTERé VÁM ZŮSTANou NA CELÝ ŽIVOT.

Cena kurzu, za kterou si stojím.
1290 Kč.
Ani vysoká ani nízká. Chci Vám zprostředkovat své mnohaleté zkušenosti za rozumnou cenu.

Tuto cenu byste zaplatili třeba za jednu návštěvu kadeřníka nebo za svetřík. Barva z vlasů se po týdnech vymyje a svetřík se časem "onosí". Informace a dovednosti, které se naučíte Vás budou provázet celý život. Investice, které směřujete do sebe, mají nevyčíslitelnou hodnotu.
Tento kurz Vám zůstane na dobu 12 měsíců, cena na měsíc je tedy 107,5 Kč.
Dobrá nabídka, ne? :)

Protože si stojím za kvalitou svých informací, nic se mnou neriskujete. Pokud budete mít pocit, že vás kurz a informace v kurzu neobohatily, vrátím vám do 14 dní od zakoupení on-line kurzu zpět peníze, aniž bych Vám položila jedinou otázku.

Díky kreslení se dozvíte informace o Vás samotných.
Zjistíte, jaké máte vztahy se svými blízkými.
Vysvětlím Vám souvislosti. Sami budete překvapeni, co vše se dozvíte.

To však není vše. Za cenu tohoto kurzu navíc dostanete i BONUSOVÁ VIDEA.

Zde je 5 lekcí, která Vám postupně vysvětlí, jak pracovat s informacemi, které na Vás budou z obrázku promlouvat.
Prostřednictvím konkrétních příkladů pochopíte souvislosti a "jazyk", kterým k nám mluví naše podvědomí. I když si něco myslíme, ne vždy to tak.
Občas naše tělo a mysl skrývá pocity, kterých si nejsme vědomi. Díky těmto informacím tak budete moci zapracovat na vztahu k sobě i ke svým blízkým. 

Kreslení je nádherná cesta plná objevování.

studenti 10% sleva, senioři 60let a více 10%

Pro mě byl přínos kurzu hlavně seberozvojový, uvědomila jsem si intenzívně své strachy a mela příležitost je zvládat prostřednictvím  kreslení, což bylo pro mě velice přínosné :-)  Bylo příjemné a důležité zažít úspěch z dokončené kresby a moct si říct  "wau, já to dokážu! jsem pyšná!" ale také "nevadí, ze něco na obrázku zůstalo nedokončené".
Ilonalektorka angličtiny

30% SLEVA
ZAVÁDĚCÍ PŘEDVÁNOČNÍ AKCE NA TENTO KURZ

ZADEJTE DO TEXTU SLEVOVÉHO KÓDU: KOUZELNEVANOCE (velkými písmeny bez mezer a diakritiky). Ihned Vám systém odečte 30% slevu. Kurz tedy budete mít za pouhých 903 Kč. To je naprosto bezkonkureční cena na trhu a já jsem ráda, že Vám jako profesionál v oboru mohu tímto na Vánoce udělat radost. Tato akce trvá pouze do 24.12.2020 do 18:00.
I přesto, že kurz má platnost 12 měsíců, chci, abyste s předstihem mohli kupovat dárečky, takže když koupíte i v tuto chvíli, platnost kurzu bude do 31.12.2021!!! Čím dříve zakoupíte, tím delší platnost kurzu budete mít.
KRÁSNÉ VÁNOCE!!!    

Ahoj Marti, dakujem velmi pekne za nadherny vikend. Okrem toho, ze som sa naucila naozaj kreslit, lebo je to celkom jednoduche :), tak som sa naucila vidiet mnohe ine veci. Velmi mi to pomohlo nielen mne ale aj vo vztahu s druhymi. Dnes som povedala kadernicke ze mi je neprijemne tak sediet,a tiez, ze sa mi nepaci ako to urobila a nakoniec som si pytala zlavu, lebo som nebola spokojna. Inokedy by som sa iba hnevala vo vnutri seba a nepovedala by som nic. A dnes som to zvladla.... diky! 
Alena
... myslím, že na kurzu portrétu se mi pohly některé věci kupředu na vnímání tvarů, pocitů a tak....Konečně jsem cítila, že jsem správně na správném místě. Emoce se draly ven a já věděla, že to není špatné a měla jsem pocit pohlazení po duši....Bylo to príma! Věřím, že další penízky mi přijdou a do prosince budu mít zase kus práce za sebou. Soustředím se na dostatek, vím, že přicházejí další penízky a to mě nesmírně uklidňuje...Myslím, že jsem také něco pochopila.  Udělat si radost sama pro sebe, užít si to, co jsem si vydělala prací doma a dát je z tvořivosti do další tvořivosti, která mě otevírá srdce a také spoustu smyslů a hlavně, návrat k své podstatě...
Lucie

!!! A TO JEŠTĚ NENÍ VŠE !!! 
Protože miluji dárky, máte ode mně pro letošní Vánoce ještě jeden. Když si zakoupíte druhý ON-LINE KURZ ŠANCE PRO OČI budete ho mít za ČTVRTINOVOU CENU!!!
Téma zdravých očí a problémy se zrakem se týká 80% naší populace. Naše oči potřebují péči, cvičení a cílenou relaxaci. Díky tomu se oči mohou dokonce i zlepšovat. Nárust dioptrií se může zastavit nebo dokonce snížit!!! Lidé po mých kurzech odkládají brýle, přestávají mít problémy se suchýma očima, pálením, bolestmi a řezáním v očích. Tento dárek potěší jistě někoho z Vaší rodiny nebo přímo Vás. On-line kurz ŠANCE PRO OČI běžně stojí 1290 Kč a Vy jej můžete mít za 322 Kč.
A MÁTE VYŘEŠENÝ DALŠÍ DÁREK PRO SVÉ BLÍZKÉ!
No není to úžasné? :)