Moudrost stromů

Ponoř se do klidu a začni znovu naslouchat sobě, Zemi a vesmíru. Jako malá jsi tohle uměla. Uvědom si své místo na Zemi a zakořeň ve svém těle a ve své duši. Najdi svoji stabilitu. Znovu se staň tou, která doopravdy jsi.

Mám radost, že mohu být Vaší průvodkyní na cestě k propojení mezi Vaší duší a duší stromů.

Tak jako stromy se nebojí a nestydí ukazovat samy sebe. Každý rok shazují své pozlátko, odhalují se a předvádí své základní struktury. Ukazují nám svoji pravou tvář, která je holá, zranitelná a přitom tak dokonalá.

Stejně tak se i Vy můžete přestat bát ukazovat světu. Znovu se budete volně smát a plakat, když to budete cítit.  Přesně tak, jak jsme to uměly jako malé děti....

Co na Vás čeká?

20 stran čtení, které hladí duši
6 videí
Ukázky jednoduchých doteků prostřednictvím
kterých se dostaneme do hlubokého kontaktu se vším, čeho se dotýkáme a hladíme.
Jednoduché korekce plynoucí z metody ONE BRAIN, jejichž pomocí budeme stabilizovat naši vnitřní rovnováhu:

frontálně/okcipitální držení
křížové cvičení – vyrovnání hemisfér
dech pro vyrovnání polarit v těle
křížení středové linie – nekonečno

UKÁZKY Z E-BOOKU MOUDROST STROMŮ

Pojďme se prokousat ještě nutnými kroky, které vycházejí z české a evropské legislativy. Vaše osobní údaje jsou a budou u mě v bezpečí. Tyto údaje zpracovávám pouze a výhradně já Martina Šopfová Bajerová v rámci zastoupení mých firem Accanto s.r.o., Amora s.r.o.. Vaše údaje spravuji podle zásad ochrany osobních údajů. Stisknutím tlačítka souhlasíte s výše uvedeným sdělením o zpracování údajů, potvrzujete svůj souhlas se zasláním tohoto vybraného materiálu a zároveň informací ode mně, týkající se mé činnosti a aktuálních sdělení.   

KDYKOLIV můžete svůj souhlas kliknutím na tlačítko "ODHLÁSIT" odvolat. Toto tlačítko je součástí všech mých zaslaných e-mailů. Pojďme na to.

Nasměrujte Vaše blízké a milované na sem na tyto stránky, kde si tento a jiné materiály mohou zdarma stáhnout. Přímo od zdroje. 
Šíření a kopírování třetím osobám a změny tohoto materiálu bez souhlasu autorky je porušování autorského zákona.

Potřebujete poradit? Něco nefunguje? Pište na martinabajerova@yogacenter.cz. Volejte: 603 595 567