ZKUŠENOSTI, POKROKY, ÚSPĚCHY LIDÍ Z KURZŮ A INDIVIDUÁLNÍCH SEZENÍ

V současné době připravuji množství zpětné vazby od lidí, kteří absolvovali mé kurzy. Jsem vděčná, že má práce má smysl. Všem těmto úžasným lidem, kteří jsou ochotni představit sebe a svůj příběh ze srdce děkuji.

Vítězství nad diagnózou: nystagmus, 8 dioptrií. Původní prognózy zněly, že Kubík nikdy nebude jezdit na kole, lyžovat. Dnes tento prvňáček jezdí 20tikilometrové trasy.
Martina a Kubík
Ve stresu a nesoustředěnosti se posunovalo jedno oko z osy (šilhalo) - věc, která se děje mnoha lidem.  Podařilo se jí věc postupně odstranit. Snížila nitrooční tlak, hrozil jí glaukom.
Pavlína
Původně více jak 4 dioptrie, odstranila používání očních čoček. V průběhu kurzů se rozhodla pro laserovou operaci očí. Nyní na kurzech řeší následky operace.
Marcela
Úžasná paní vedoucí v Městské knihovně Tišnov, kde kurzy Šance pro oči probíhaly, sama absolvovala kurz pro začátečníky i pokročilé. Řešila presbyopii a únavu očí.
Dagmar
Zvládla odstranit téměř všechny své problémy, které na sebe úzce navazovaly. Dioptrie, astigmatismus, suché oči, světloplachost, pálení v očích, přecitlivělost na vítr.
Kamila
Martino, chtěl jsem Vám sdělit, že jsem moc rád za váš kurz, který mi na oči opravdu pomohl. O očních cvicích jsem slyšel už tak před 20 lety, ale nikdy jsem neměl důvěru je ani zkusit. Co je teď podstatné, že se mi zrak zlepšil na dálku (brýle mám na blízko). Ještě v lednu jsem pravým okem viděl hůř než levým a to jak na blízko, tak na dálku. Teď vidím pravým okem na dálku lépe než levým. Přitom i to levé se zlepšilo. Co se týká vidění na blízko, tam to hodně záleží na denní době. Nejlépe vidím mezi 15-17 hodinou odpoledne.
David