Transformativní kurz plný podpory a nalezení pečujícího přístupu k očím a tělu ...

ŠANCE PRO OČI
celostní on-line kurz

Možná je to i Tvůj příběh ...

 • možná už máš dost toho, jak Tě bolí oči, jak jsou přetížené a unavené ...
 • možná si stále kupuješ silnější a silnější brýle a Tvůj zrak se stále zhoršuje... 
 • možná máš problémy s očima už od dětství a získala jsi v sobě pocit, že špatný zrak nebo problémy s očima k Tobě patří a jsou Tvojí neoddělitelnou součástí...
 • možná chceš se svým zrakem něco udělat, ale máš pochybnosti, že je vůbec možné očím pomoct...
 • možná jsi stále v jednom kolotoči, od rána do večera se nezastavíš a ani nevíš, kdy se sobě věnovat a kde vzít čas na své oči a na své tělo ...
 • možná jsi už něco zkusila a stejně to nepomohlo, a proto žiješ v přesvědčení, že to nemá smysl ani zkoušet...
 • možná se Ti navzdory všem snahám nedaří cokoliv ve svém životě a těle zlepšit...

Poznala ses minimálně v jednom "možná"?
POTOM JSI TADY SPRÁVNĚ.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Mám pro Tebe připravenou cestu efektivního přístupu ke Tvým očím. 
Během 12 týdnů Tě budu provázet po cestě, která Tě povede:

 • k přirozenému zlepšování kondice Tvých očí
 • k získání informací, které jsou podstatné pro jakoukoliv cestu změny Tvého zraku 
 • k technice jemných a přitom účinných cviků plynoucích z oční jógy a metod přirozeného zlepšování zraku
 • k vytváření podporujících "dobrozvyků", které se stanou součástí každého Tvého dne bez nutnosti času navíc 

Po dobu 12 týdnů se Ti na mém webu v členské sekci každý týden zpřístupní a otevřou videa se cviky a mými slovy v pozvánce.

Celkem 52 videí v délce 580 minut, která Tě povedou po Tvé cestě.

Přístup do tohoto kurzu Ti zůstává na celý rok, aby ses mohla kdykoliv, kdy budeš potřebovat, vracet k jednotlivým cvikům a sestavám.

PODÍVEJ SE, CO VŠECHNO NA TEBE ČEKÁ

Týdně mé kurzy navštěvuje přes 80 lidí, podívejte se, co o mně a o kurzech lidé napsali....
(Žádné smyšlené osoby, žádná smyšlená slova!!!)

Na brýlích jsem byla úplně závislá, ráno jsem si je nasadila, celý den jsem je měla, večer sundala. A druhý den nanovo. Bez nich jsem se nedokázala pohybovat ani po vlastním domě. Měla jsem problémy se suchýma očima, pálily mě. Vadil mi vítr a i za brýlema mě slzely oči. Po kurzu mi oči mi vůbec nevysychají, brýle jsem už v době kurzu začala odkládat. Nyní je nosím pouze na řízení auta. Nejzajímavější na kurzech bylo asi to, že vlastně to všechno je řízené hlavou a mozek nás hrozně “oblbuje“. Naučili jsme se spoustu fíglů, kterými jsem pak bavila doma celou rodinu.
Kamila, 38 letmaminka dvou dětí
Martino, chtěl jsem Vám sdělit, že jsem moc rád za váš kurz, který mi na oči opravdu pomohl. O očních cvicích jsem slyšel už tak před 20 lety, ale nikdy jsem neměl důvěru je ani zkusit. Co je teď podstatné, že se mi zrak zlepšil na dálku (brýle mám na blízko). Ještě v lednu jsem pravým okem viděl hůř než levým a to jak na blízko, tak na dálku. Teď vidím pravým okem na dálku lépe než levým. Přitom i to levé se zlepšilo. Co se týká vidění na blízko, tam to hodně záleží na denní době. Nejlépe vidím mezi 15-17 hodinou odpoledne.
David, 43 letprogramátor
S Kubíkovou diagnózou jsme za Martinou přišli před dvěma roky. Kubík měl tehdy přes 8 dioptrií a silný NYSTAGMUS. Dnes po dvou letech cvičení se Kubíkovi zlepšil zrak o 30 procent a nystagmus již nemá. Podle diagnóz Kubík neměl nikdy jezdil na kole. Dnes jezdí 20ti kilometrové trasy, jezdí na lyžích jako každé zdravé dítě. Odvedli jsme všichni hodně práce, celostní přístup Martiny vedl k tomu, že Kubík si srovnal držení těla, celkově zesílil. Máme za sebou kus práce, která stála za to. Dále pokračujeme na zlepšování 🙂
Martina a Kubík, 6 let čerstvý prvňáček
Kurz šance pro oči má přiléhavý název, pro mě to je opravdu šance na to, že můžu vidět mnohem líp, že se můžu sama rozhodnout, jestli si chci zlepšit zrak. Dostali jsme během kurzu mnoho možností, cvičení, které vedou k opravdovému zlepšení zraku. Lektorce Martině děkuji za skvělé vedení lekcí a taky za to, že mi pomohla změnit pohled nejen na témata týkající se zraku a vidění. Řekla bych, že mi to pomohlo rozšířit svoji mysl celkově, nejen co se týká zraku. Teď už vím, že si můžu sama pomoct a taky vím jak !!! Moc děkuji 🙂
Hanka, 52 letučitelka v MŠ

Chci, abys mohla k očím přistoupit opravdu celostně.
Proto ode mně dostáváš navíc i tento bonus ZDARMA
v podobě ON-LINE KURZU ŠANCE PRO OČI PRO POKROČILÉ, který má hodnotu 1950 Kč

oD 13. TÝDNE SE TI SPUSTÍ TENTO Seznam lekcí pro pokročilé

součástí pokročilého on-line kurzu získáváš i pracovní karty pro pokročilou fúzi

 A TO JEŠTĚ NENÍ VŠE!!!

Energizující originální mandaly DÁREK v hodnotě 2.400 Kč dostáváš ode mně ZDARMA.

V tomto balíčku jako
BONUS dostáváš ZDARMA
i čtyři originální a  unikátní energizující mandaly. Mandaly, které nikde nenajdeš! Ručně kreslené mandaly s úžasnou energií pouze pro mě na mé přání stvořila výtvarnice a umělkyně Lenka Mandalka Konvičná. A já je pošlu k Tobě. Můžeš si je vytisknout, vzít si pastelky a skrze mandaly a jejich energii živlů harmonizovat své vnitřní já

OHEŇ ♥ VODA ♥ ZEMĚ ♥ VZDUCH

Co všechno budeš ke kurzu potřebovat?
Časté otázky/ FAQ 

 • připojení k internetu, videa si můžeš spouštět na PC, tabletu i na mobilu
 • cca 2 hodiny týdně, které jsou rozděleny do více částí pro shlédnutí videí a pro svoji praxi, každopádně pokud nebudeš mít čas, o nic nepřicházíš. Videa si můžeš pustit i později. Kurz máš na dobu jednoho celého roku.
 • nepotřebuješ mít žádný vyhrazený čas. Všechna videa jsou předtočená, nebudeš nijak časově vázaná, videa si můžeš shlédnout v jakémkoliv čase, kdy se Ti to bude hodit. Každá lekce má různou délku, některá videa jsou pětiminutová některá 15 minutová. Cvičební sestavy trvají cca 40 minut.
 • pomůcky, které si hravě obstaráš i z domácích zdrojů, nic složitého.

Celá podstata kurzů je založena na principech celostní oční jógy a přirozeného zlepšování zraku, na filozofii a praxi klasické jógy a poznatcích z metody ONE BRAIN. 

Spolupracuji s odborníky v oblasti fyzioterapie a medicíny. Kurzy nenahrazují léčebný proces. Jsem lektorka a instruktorka celostní oční jógy, cvičení a přístupů přirozeného zlepšování zraku. Nejsem lékařka.

Jedná se o edukaci, v rámci níž dostaneš  zásadní informace pro Tvé oči, ukázky jemných přitom velmi podpůrných cvičení a nepřeberné množství inspirace.

Protože si stojím za kvalitou svých informací, nic se mnou neriskuješ. Pokud budeš mít pocit, že Tě kurz a informace v kurzu neobohatily, vrátím Ti do 14 dní od zakoupení on-line kurzu zpět peníze, aniž bych Ti položila jedinou otázku.

Cesta ŠANCE PRO OČI
je přesně pro Tebe, když ...

 • máš zhoršený zrak do blízka, do dálky, astigmatismus, presbyopii
 • sedíš a namáháš oči dlouho před monitorem, jsi stále vystavená umělému světlu a záření
 • bolívá Tě hlava nebo máš migrény
 • zatínáš zuby nebo následkem stresu svaly kolem krční páteře, trapézy
 • krčíš čelo, mhouříš oči nebo se jinak mračíš
 • vadí Tvým očím slunce, vítr, šero
 • máš suché oči, cítíš v očích tlak, pálení, řezání
 • jsi stále uzavřená v místnostech a máš málo denního světla
 • prodělala jsi laserovou operaci očí
 • již od dětství Tě stále provází problémy s očima
 • jsi často ve stresu, zahlcená povinnostmi a starostmi a Tvé tělo je ztuhlé
 • máš oči zcela v pořádku a chceš je preventivně opečovávat a cvičit s nimi 
 • Tvé dítě má problém s očičkama a hledáš inspiraci
 • věříš v sílu přirozených zdrojů ve svém těle, miluješ zákony přírody a vesmíru
Kurz Martiny je pro mě oázou klidu a uvolnění. Rozšířením obzorů v oblasti souvislostí ve fungování našeho těla. Fascinujícím náhledem do propojení mozku a očí, ducha a těla. Tento kurz není zdaleka jen o očích.... Doporučuji všem, kteří mají zájem starat se a pečovat o své tělo, o své tělesné i duševní zdraví. Martina má vzácný dar s humorem předávat bohaté zkušenosti nabyté léty praxe v oboru.
Eva, 51 letFilharmonie Brno, violoncellistka
Ve stresu a nesoustředěnosti se mi šilhalo jedno oko. Dnes po kurzech cítím a vnímám svoje oči, umím kontrolovat, když oko začne ujíždět a ihned vědomě oko srovnám. Tato věc mi samozřejmě vadila i jako ženě, která chce být krásná v každé situaci. Hrozil mi glaukom a uvolňovacími cviky jsem snížila nitrooční tlak.
Pavlína, 37 letmajitelka kadeřnického salonu
Oči mě trochu zlobily od malička, jsem dalekozraká, mám za sebou dvě operace šilhavosti v dětství. Ale po operacích až do cca 30let jsem brýle vůbec nepotřebovala ( i když jsem je měla od očního lékaře stále v pohotovosti - cca 0,5 dioptrie obě oči:-)). Pak ale přišly děti, počítače, mobily a čtyřicítka na krku a oči začaly jít rapidně dolů, postupně jsem se dopracovala na 4 dioptrie levé oko, 2,5 pravé. Už od malička mě brýle obtěžují, ale když nevidíte, není zbytí :-(. Už ani nevím, jak jsem na kurz Šance pro oči narazila, ukázková hodina mě nadchla a tak to zůstalo i v každé hodině kurzu, Mám za sebou začátečníky i pokročilé. Tady se totiž oči radují. Naučila jsem se spoustu úžasných cviků, jak oči uvolnit a vytrénovat oční svaly. Když jsem do kurzu pravidelně chodila, cítila jsem, že brýle nemusím nasadit. Ale cokoliv i tak z kurzu pro oči použiju, cítím, jak mi děkují. A oči je třeba si hýčkat! A ještě jedna věc - Martina, která kurzy vede, je úžasná....
Renata, 44 letvysokoškolský profesor
Na kurz Šance pro oči chodím moc ráda. Nejdřív jsem navštěvovala začátečníky, pak pokročilé a teď kondičky. Toto cvičení je pojato komplexně a je dle mého názoru opravdu unikátní. Lektorka Martina vše vysvětlí, zopakuje a ukáže, případně při cvičení opraví a dovysvětlí. A tak si každý může doma cvičit sám s jistotou, že cvičí správně. Pro mne bylo hodně důležité dozvědět se, že stres působí i na naše oči a co s tím lze dělat. V kurzu osvojené nejrůznější dechové a relaxační techniky mne navíc baví, a tak je cvičím každý den. Potřebovala jsem brýle na čtení (1,5 dioptrie). Když cvičím v kurzu 1,5 hodiny 1x týdně, oči se mi postupně zlepšily natolik, že jsem brýle nepotřebovala. Bohužel kvůli přerušení kurzu kvůli "korona virovým opatřením" se mi oči opět zhoršují. Doma se totiž sama cvičit nedonutím. Tento kurz je prostě skvělý. Z každého cvičení odcházím a oči mám procvičené a uvolněné a navíc se dozvím i něco nového... Moc děkuji Martině za její přístup.
Hanka, 53 letrozpočtářka vodních staveb
Kurz od Martiny byl perfektní. Na každou lekci jsem se strašně těšila. Oči si úžasně odpočinuly, naučila jsem se s nimi pracovat (cviky posilující oční svaly i cviky, které oči uvolňují). Již dříve jsem přečetla knihy, které se očním cvikům věnují, ale teprve na kurzu mi ty cviky začaly dávat smysl. V mládí jsem absolvovala oční laserovou operaci, která mě dočasně zbavila dioptrií. Po dětech se ale začaly pomalu vracet zpátky. Díky každodennímu procvičování jsou oči uvolněné, necítím v nich tlak, který dříve byl hlavně večer. Pomalu se mi začíná lepšit dvojí vidění textu. Při slunečném dni vidím ostřeji do dálky. Kurz je krásně celostní, takže kromě očí se mi zlepšil také tinitus v uších, nebolí mě záda. Vřele doporučuji všem, kdo chtějí na svém zdraví a duševní pohodě pracovat.
Lucka, 39 letasistent pedagoga

Kdo Tě po Tvé cestě povede ...

Martina Bajerová

Jóga mě přivedla k mojí duši. Od doby, kdy mě provází, vnímám, kdo opravdu jsem.

Jako akreditovaná lektorka jógy propojuji ve svých kurzech všechny své znalosti, zkušenosti, myšlenky a emoční vzorce. Dnes již rozumím a klaním se neuvěřitelně důmyslnému propojení našeho těla, mysli a emocí. Jsem certifiková facilitátorka a mentorka v metodě ONE BRAIN - kineziologie (od roku 2010) a v rámci individuálních konzultací pomáhám hledat řešení v různých životních situacích.

Vidím svět i každou živou bytost jako dar, proto propojuji oční jógu s metodami přirozeného zlepšování zraku NATURAL VISION IMPROVEMENT. Inspiraci a toto vzácné učení získávám především u zahračních VISION - EDUCATORS. 

V roce 2017 jsem založila nádherný prostor v Brně Řečkovicích YOGA&VISION CENTER.

Jsem zvána na různé workshopy a kongresy jako speaker a několikrát jsem vystupovala v televizi.

Mými kurzy ať již živými nebo on-line prošlo více než 2500 lidí. 

Moc rád pracuji s dětmi především s teenagery, miluji tento divoký věk a těší mě, že jim pomáhám v jejich dospívání nacházet odpovědi.

Miluji svoje děti. Jsem spokojená v partnerství s úžasným mužem. S úctou se klaním zákonistem, jimiž jsme součástí. Učím se od mých koní, jak žít nohama na Zemi a držet si vědomí sebe = seběvědomí. Ráda získávám nové informace a zkušenosti především ze zahraničí. Tvořím vše, co podporuje lásku v srdci - meditace, básničky pro děti, obrázky a obrazy různými technikami.

 

NYNÍ JSEM PŘIPRAVENÁ PODPOŘIT TĚ NA TVÉ CESTĚ K PŘIROZENÉMU ZLEPŠOVÁNÍ ZRAKU.

♥ Naučím Tě techniky, které přivedou klid a pohodu do Tvých očí.
♥ Objevovíš kouzlo vizualizace přes vizuální centrum v mozku.
♥ Uvolníš se a konečně si odpočineš.

ON-LINE KURZ MŮŽETE I DAROVAT SOBĚ NEBO SVÝM BLÍZKÝM. CELÝ ON-LINE KURZ SI MŮŽETE ZAKOUPIT VE FORMĚ VOUCHERU. DO E-MAILU VÁM PŘIJDE AKTIVAČNÍ KÓD, KTERÝ PŘEDÁTE OBDAROVANÉMU A TEN PŘI AKTIVACI ZÍSKÁ PŘÍSTUPY DO KURZU. DÁRKOVÝ POUKAZ SI SNADNO STÁHNETE NA MÝCH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH.

Celodenní workshop pro odborné pracovníky Pedagogicko-psychologické poradny v Brně s tématy oční jógy a metod přirozeného zlepšování zraku.

HYUNDAI. Přímo v Nošovicích v centru zdraví společnosti HYUNDAI jsem zaměstnancům společnosti ukazovala a učila je, jak ulevit v průběhu provozu a směny očím.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Podívejte se na reportáž, kterou jsme točili do televize s účastníky kurzu. Kurz ŠANCE PRO OČI si pro své klienty objednala Městská knihovna v Tišnově.  

Připoj se do facebookové skupiny k tématu  NÁVRAT K PŘIROZENÝM ZDROJŮM TĚLA, ŽIVOTA A DUŠE. Zde můžeš sdílet své zkušenosti a prožitky, objevy, nápady a posuny a můžeš odsud také čerpat inspiraci ode mně a od dalších úžasných žen i mužů. Pokud nebudeš chtít být v této FB skupině nebo zde chceš být pouze pasivně, i to je v pořádku. Účast v této FB skupině není nutností pro absolvování on-line základního kurzu, protože videa a lekce se spouští přímo na webu a nesouvisí s Facebookem. 

Co všechno získáš?

 • ucelený transformativní kurz, který zahrnuje nejdůležitější aspekty podpory Tvého zraku
 • 52 videí s pozvánkami a pracovními kartami v délce 580 minut v rámci ON-LINE KURZU v hodnotě 4.980 Kč
 • inspirace, motivace pro vnitřní praxi očí, těla i duše
 • 12 videí v rámci ON-LINE KURZU PRO POKROČILÉ v hodnotě 3.900 Kč
 • 13 pracovních karet k procvičování pokročilé fúze, které si můžeš vytisknout a používat i kdykoliv po skončení kurzu
 • 4 unikátní energizující mandaly OHEŇ ♥ VODA ♥ ZEMĚ ♥ VZDUCH v hodnotě 2400 Kč
 • systematický na sebe navazující přístup k očím v přehledné aplikaci, který se bude postupně otevírat v čase, nezahltí Tě a krok po kroku Tě díky mému vedení provede týden po týdnu
 • srozumitelné zadání praxe na doma vše v souladu s Tvými časovými možnostmi
 • pracovní listy, které pro Tebe budou vodítkem i po skončení kurzu
 • moji podporu, odpovědi na Tvoje otázky přímo uvnitř členské sekce
 • inspiraci a sdílení od mně a ostatních žen i mužů, kteří budou s Tebou v kurzu ve facebookové skupině
 • roční členství - celý on-line kurz Ti zůstane na dobu jednoho celého roku
 • každý rok máš možnost prodloužit si své členství pouze za 321 Kč/rok (tato cena zahrnuje poplatky za administrativu a správu aplikací, nic jiného)

TO VŠE V HODNOTĚ
4.980 Kč
3.900 Kč
JAKO BONUS 2.400 Kč

TY VŠAK ZAPLATÍŠ POUZE
5.500 Kč

VĚDĚLI  JSTE,  ŽE ....
pokud jsou svaly kolem oka ztuhlé a zkrácené, tlačí na měkkou oční kouli a ta se následkem tlaku deformuje, tak mohou vznikat různé formy astigmatismu a špatné vidění?

PRO VAŠI PŘEDSTAVU: POKUD OČNÍ SVALY STLAČÍ OČNÍ KOULI O 1 JEDINÝ MILIMETR NÁSLEDKEM TOHO MŮŽOU BÝT AŽ 3 DIOPTRIE !!!

Kde jsou "kořeny" přirozeného zlepšování zraku?

Oční lékař Dr. William Horatio Bates pracoval s tisíci lidmi. Jeho teze je založena na tom, že ostrost lidského zraku není stálá a oko se zaměřuje především prodloužením oční koule díky okohybným šikmým svalům a nikoliv změnou síly čočky. Jeho převratná průkopnická metoda odporovala tradiční oftalmologii a optometrii v jeho době i v současnosti.
Batesova metoda pro lepší zrak také zásadně vyzdvihuje fakt, že napětí, stres a psychické rozpoložení člověka souvisí s kvalitou zhoršeného vidění a kondice očí.
Přístup Dr. Wiliama Batesa a jeho metod je základnou pro všechny světoznámé uznávané současné instruktory pracující v oblasti přirozeného zlepšování zraku.

William Horatio Bates byl první oční lékař,
který dokázal,
ŽE ZLEPŠENÍ ZRAKU JE MOŽNÉ.

Ráda bych poděkovala paní Martině Bajerové za úžasné vedení kurzu Šance pro oči, který jsem absolvovala v jejím krásném centru. Ke kurzu jsem přišla cestičkou přes jednu maminku se synkem, kteří na cvičení paní Bajerové chodili již v pokračovacím kurzu a moc si ho chválili. Koupila jsem si knihu Šance pro oči od Meira Schneidera a začetla se do jeho příběhu. Vypadalo to velmi zajímavě. Tak jsem se tedy přihlásila na kurz pro začátečníky. Od první lekce až po poslední jsem si cvičení (a vůbec přítomnost v centru) moc užívala. A musím se přiznat, že jsem nebyla ten poctivec, který by cvičil každý den, ale i tato intenzivní hodina a půl jednou týdně způsobila, že se mi zrak ustálil a pomalu se zlepšoval. Jak by to tedy vypadalo, kdybych cvičila každý den! Paní Martina natočila kurz, který je možné si zakoupit a cvičit podle něj doma. Využila jsem ho jako dárek pro mé blízké, protože vím, že je to velice dobrá investice. A nutno říct, že obdarovaní cvičí poctivěji než já . S cviky paní Martiny jsem měla velký úspěch i u dětí ve škole, kde učím. Zkoušeli jsme například cvičení s míčkem, ukazovala jsem jim, jak mohou své oči zrelaxovat (což se jim teď může hodit), trénovali jsme motilitu očí a zkoušeli, jak oči spolupracují. Děti to moc bavilo. Zkoušeli se také dívat přes moje děrované brýle. Mimo jiné s nimi také četla moje 102 letá babička . Pokud chcete pomoci svým očím přirozenou cestou, kurzy paní Bajerové vřele doporučuji. Zdeňka
Zdeňka, 54 letučitelka v Montessori