KDO JSEM

Mgr. Martina Bajerová

Od roku 2010 jako certifiková facilitátorka v metodě ONE BRAIN (kineziologie) hledám cestu pro ženy, děti i muže ven z jejich malých trápení i velkých životních ztrát, tragédií a traumat.

Jako certifikovaná lektorka v metodě Přirozeného zlepšování zraku NATURAL VISION IMPROVEMENT jsem vytvořila koncept pětiměsíčních kurzů s názvem ŠANCE PRO OČI, který je v České republice ojedinělý.

Již od roku 2010 jsou mojí láskou kurzy KRESLENÍ PRAVOU MOZKOVOU HEMISFÉROU pro dospělé a děti. Mými kurzy prošlo již více než 1500 úžasných účastníků. 

Vedu ženské kruhy a jako průvodkyně sebevědomím pro děti mě těší radost, se kterou se ženy i děti navrací zpět do života.

V roce 2018 jsem založila nádherný prostor v Brně Řečkovicích YOGA&VISION CENTER, kde se odehrávají všechny mé aktivity a zároveň aktivity dalších lektorů a lektorek.

Miluji svoje děti. S úctou se klaním zákonistem, jimiž jsme součástí. Učím se od mých koní, jak žít nohama na Zemi a držet si vědomí sebe = seběvědomí. Ráda tvořím vše, co podporuje lásku v srdci - meditace, básničky pro děti, obrázky a obrazy různými technikami.

 

SEZNAMTE SE SE MNOU. PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽE Z RŮZNÝCH NATÁČENÍ V ČESKÉ TELEVIZI, KDE JSEM BYLA HOSTEM .

Prohlédněte si záznam z pořadu Dobré ráno v České televizi - představení metody, ukázky, povídání...

Vysílání v České televizi ...kreslení pravou hemisférou je především o sebevědomí = vědomí sebe....

Sestřih regionální televize z přednášky o kreslení ... skupina má obrovský vliv na náš úspěch

Reportáž o kurzech ŠANCE PRO OČI, povídání a ukázka cvičení v Městské knihovně v Tišnově