KdO  JSEM ...

Mgr. Martina Bajerová

Od roku 2010 jako certifiková facilitátorka v metodě ONE BRAIN (kineziologie) hledám cestu pro ženy, děti i muže ven z jejich malých trápení i velkých životních ztrát, tragédií a traumat.

Jako certifikovaná lektorka v metodě Přirozeného zlepšování zraku NATURAL VISION IMPROVEMENT jsem vytvořila koncept pětiměsíčních kurzů s názvem ŠANCE PRO OČI, který je v České republice ojedinělý.

V roce 2017 jsem založila nádherný prostor v Brně Řečkovicích YOGA&VISION CENTER, kde se odehrávají všechny mé aktivity a zároveň aktivity dalších lektorů a lektorek. Již od roku 2010 jsou mojí láskou kurzy KRESLENÍ PRAVOU MOZKOVOU HEMISFÉROU pro dospělé a děti. Mými kurzy prošlo již více než 1500 úžasných účastníků. 

Vedu ženské kruhy a jako průvodkyně sebevědomím pro děti mě těší radost, se kterou se ženy i děti navrací zpět do života.

Již od roku 2010 jsou mojí láskou kurzy KRESLENÍ PRAVOU MOZKOVOU HEMISFÉROU pro dospělé a děti. Mými kurzy prošlo již více než 1500 úžasných účastníků. 

Miluji svoje děti. Jsem spokojená v partnerství s úžasným mužem. S úctou se klaním zákonistem, jimiž jsme součástí. Učím se od mých koní, jak žít nohama na Zemi a držet si vědomí sebe = seběvědomí. Ráda tvořím vše, co podporuje lásku v srdci - meditace, básničky pro děti, obrázky a obrazy různými technikami.

Jóga jako taková mě provází životem již 15 let. Až kurzy Šance pro oči mne však přiměly udělat si akreditaci instruktora jógy, protože jenom ve spojení se svým tělem mohou být oči v rovnováze. 

Prohlédněte si záznam z pořadu Dobré ráno v České televizi - představení metody, ukázky, povídání...

Vysílání v České televizi ...kreslení pravou hemisférou je především o sebevědomí = vědomí sebe....

Sestřih regionální televize z přednášky o kreslení ... skupina má obrovský vliv na náš úspěch

Reportáž o kurzech ŠANCE PRO OČI, povídání a ukázka cvičení v Městské knihovně v Tišnově